Çözüldü Need for Speed Most Wanted açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NormalAdam

Femtopat
Daha fazla  
Dün indirimdeyken unbound dışında bütün Need for Speed oyunlarını aldım. İlk önce Most Wanted oynamak istedim ama açmadı. Diğer oyunları kontrol ettiğimde hepsinin başarılı bir şekilde açıldığnı fark ettim. Fakat Most Wanted açılmıyordu. Destek ekibiyle iletişime geçtim fakat geri dönüş alamadım. Oyunu geri silip yeniden yükledim, olmadı. Yani neredeyse her şeyi denedim fakat açılmadı. İade etmekte istemiyorum. 2005 versiyonu ve 2012 versiyonu benim için çok önemli yeri var. (Not: 2012 versiyonunu aldım).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dün indirimdeyken unbound dışında bütün Need for Speed oyunlarını aldım. İlk önce Most Wanted oynamak istedim ama açmadı. Diğer oyunları kontrol ettiğimde hepsinin başarılı bir şekilde açıldığnı fark ettim. Fakat Most Wanted açılmıyordu. Destek ekibiyle iletişime geçtim fakat geri dönüş alamadım. Oyunu geri silip yeniden yükledim, olmadı. Yani neredeyse her şeyi denedim fakat açılmadı. İade etmekte istemiyorum. 2005 versiyonu ve 2012 versiyonu benim için çok önemli yeri var. (not: 2012 versiyonunu aldım).

Kanka aynı hatayı bende aldım MSI Afterburner açık ise ondan kaynaklı olarak açılmıyor 5 6 kisi bu hata yüzünden oyunu iade edecektik dene bir açıksa.
Dün indirimdeyken unbound dışında bütün Need for Speed oyunlarını aldım. İlk önce Most Wanted oynamak istedim ama açmadı. Diğer oyunları kontrol ettiğimde hepsinin başarılı bir şekilde açıldığnı fark ettim. Fakat Most Wanted açılmıyordu. Destek ekibiyle iletişime geçtim fakat geri dönüş alamadım. Oyunu geri silip yeniden yükledim, olmadı. Yani neredeyse her şeyi denedim fakat açılmadı. İade etmekte istemiyorum. 2005 versiyonu ve 2012 versiyonu benim için çok önemli yeri var. (not: 2012 versiyonunu aldım).

Kanka aynı hatayı bende aldım MSI Afterburner açık ise ondan kaynaklı olarak açılmıyor 5 6 kisi bu hata yüzünden oyunu iade edecektik dene bir açıksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı