Need for Speed Most Wanted vs Payback

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba, bir adet NFS oyunu almak istiyorum. Ancak hangisini alacağıam karar veremedim. Daha önce Underground falan oynadım ama yenilerle pek aram yok. Farkları neler?

1698436577837.png

Sepete mutlaka eklenmesi gereken oyun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oynamak için Most Wanted. Ama Payback benim serideki en sevdiğim oyun ve hafızandan silip tekrar oynamaya bir oyun seçtirseler seçeceğim ilk 5 oyundan biri, o yüzden oynamamış birinin deneyimlemesini isterim.

Merhaba, bir adet NFS oyunu almak istiyorum. Ancak hangisini alacağıam karar veremedim. Daha önce Underground falan oynadım ama yenilerle pek aram yok. Farkları neler?

Eki Görüntüle 1992685

Sepete mutlaka eklenmesi gereken oyun var mı?
Ne anlamda?
Hikaye dersen MW.
Araç çeşitliliği grafik kalitesi Payback.
Drift özelliği Payback.

Ne anlamda?
Hikaye dersen MW.
Araç çeşitliliği grafik kalitesi Payback.
Drift özelliği Payback.
Online oynamak için Most Wanted. Ama Payback benim serideki en sevdiğim oyun ve hafızandan silip tekrar oynamaya bir oyun seçtirseler seçeceğim ilk 5 oyundan biri, o yüzden oynamamış birinin deneyimlemesini isterim.
Dediklerinize göre Payback daha iyi geldi teşekkürler. Bu arada 2si birden alınır mı?

Hikaye dersen MW.
Hikaye dersen MW 😀 Umarım şakadır, bilmiyorsanız dalga geçmek için yazmıyorum.

Dediklerinize göre Payback daha iyi geldi teşekkürler. Bu arada 2si birden alınır mı?
Alınır. Ben de alacağım hatta, Origin'den almıştım o zamanlar EA Steam'de yoktu diye, 500'den fazla saatim var Origin'de, şimdi Steam'de dursun diye alacağım 20 lira çok ucuz. Steam hesabınızı atarsanız birlikte de oynayabiliriz.

Hikaye dersen MW 😀 umarım şakadır, bilmiyorsanız dalga geçmek için yazmıyorum.

Alınır. Ben de alacağım hatta, Origin'den almıştım o zamanlar EA Steam'de yoktu diye, 500'den fazla saatim var Origin'de, şimdi Steam'de dursun diye alacağım 20 lira çok ucuz. Steam hesabınızı atarsanız birlikte de oynayabiliriz.

Hocam onu bende fark ettim ya gece gece bian kafam 2005 MW'ye gitti. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı