Need For Speed MW 2012 online nasıl oynanır?

Serverlar açık oynanabilir durumda sadece sizinle beraber servera girmiş birilerini bulmanız gerekiyor ps3 te sahibim serverlar hala aktif ve ciddi şekilde dolu electronicarts ın yıllar geçmesine rağmen serverını kapatmadığı nadir oyunlardan

Need for Speed Most Eanted 2012 nin serverları hala aktif hızlıda sunucu buluyor sıkıntı yok ama Far Cry 3 te çok zor server bulursunuz server bulması zor bazen buluyor bazen bulmuyor ve çok az kişi oluyor serverlerda bu Türkiye'de olmamız ile mi alakalı yoksa genel problem mi çözemedim.

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Oyuna Origin üzerinden sahibim ve hiçbir yerde online bir mod bulamadım.

Oyun korsan yazdığınız için konu kilitlenebilir haberiniz olsun 😀
Origin üzerinden online oynanıyor. Ancak rastgele bir servere atıyor sizi ne görev varsa oraya koşturuyorsunuz.

Crackli oyunlarda serverlara bağlanamazsınız. Satın almanız gerekiyor, bunun öncesinde 2011-2012 yapımı bir oyunun halen Online desteği olup olmadığını kontrol edin.

Oyunu ben limited Edition olarak aldım.
Biraz araştırdıktan sonra gördüm ki Origin Windows'a kapılarını kapamış. Origin aktifleşse oyun açılabilir.

Oyun online oynanabiliyor. Ben Steam'den almıştım. Online server'a bağlanıp oynanıyor hatta online yarışlar da var.

Oyunu ben limited Edition olarak aldım.
Biraz araştırdıktan sonra gördüm ki Origin Windows'a kapılarını kapamış. Origin aktifleşse oyun açılabilir.
Nasıl yani Origin Windows için yok mu? Bende yüklü, şu an oyunu Origin üzerinden de açabiliyorum.

Geri
Yukarı