Need for Speed oyunları için hassas Gamepad önerisi

Shield33

Decapat
Merhaba.

Ben yarış oyunlarını klavyeden oynamaktan nefret eden biriyim. Viraja her girdiğimde stres oluyorum. PlayStation tecrubem FIFA oynamak hariç pek yok, bu yuzden merak ediyorum acaba iyi bir Gamepad alsam NFS gibi oyunlari rahat oynayabilir miyim? (PC için)

Geçenlerde 30 liraya bir kol almıştım sadece FIFA oynamak için. NFS'de de denedim ama klavye ile oynamaktan farki kalmadi. Yani atıyorum cok cok hafif sola döndürmem gerekiyorsa arabayi, yani hafif bir viraja giriyorsam benim o joysticki 10 kere falan sola cekmem gerekiyor. Hassas kontrol yok yani. Orijinal kaliteli gamepadlerde de bu sorun var mi acab? Hiç yarış oyunu oynamadim PlayStation'da. O yüzden soruyorum. Ve varsa önerdiğiniz fiyati uygun bir gamepad, beklerim.

Hocam kablosuz olarak en uygunu Monster Pusat Pro olur. Uyumsuzluk olmaz. Xbox 360 denetleyicisi olarak gözüküyor. Tavsiye ederim.

Dostum ben hiç Gamepad'ten NFS oynamadım. Az önce de asagidaki videoyu izledim. Adam videonun sonlarina dogru NFS oynarken joysticki surekli cekip cekip birakiyor. Benim istedigim, merak ettigim şey, direksiyonu ne kadar istersek o kadar döndürmek ve sabit tutabilmek, surekli cek birak cek birak yapmamak. Umarim anlatabildim ya :) bu olay beni yorar. Gamepadten nfs oynamak gerçekçilik açısından nasil oluyor biraz bilgi verir misin? Ben ets2 yi mouse ile oynuyorum mesela. Param olsa kurcam direksiyon setini ama o paraya ben uc sene önce araba hayali kuruyordum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı