Neo 3 APU alınır mı?

Merhaba, GameGaraj'daki Neo 3 APU'yu; anakartı B450M H, işlemciyi Ryzen 3 3200G, RAM'leri Ballistix RGB 2x8 yapsam 3300 TL'ye geliyor. İleride GTX 1650 tabii ucuzlarsa takarım. Bunun yerine tüm parçaları tek tek mi alsam daha mı iyi olur? Hiç bilgisayar toplamadım ama alacağım parçaları biliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler.
Tek tek alırsam Windows falan nasıl kuracağım hiç bilmiyorum. Montaj da bilmiyorum.
Ram'i Dual Channel yapmanız APU sistemlerde daha iyi olur. Bu yüzden kesinlikle 2x8 yapın. Windows'u ayrı alıp kurmanız gerekir , sistem zaten montajlı geliyor hazır olduğu için. (Galiba)

Peki ilerde ekran kartı taksam işlemciyi deiştirmem gerekirmi buda son neo 3 apunun kasasını önerirmisiniz hiç incelemesini bulamadım
Hayır işlemciyi değiştirmen gerekmez neo3 apu kasasını öneririm 4 fanı var (görsel temsili değilse)alabilirsiniz.
Ram'i Dual Channel yapmanız APU sistemlerde daha iyi olur. Bu yüzden kesinlikle 2x8 yapın. Windows'u ayrı alıp kurmanız gerekir , sistem zaten montajlı geliyor hazır olduğu için. (Galiba)
Evet sistem montajlı geliyor.

İşlemciyi 3200G al aralarında fark var ve fiyat farkı az 40 TL gibi bir şey işlemciyi değiştirip ramide 3200MHz Corsair alırsan iyi olur.

hayır çıkmaz sadece fiyatı biraz şişer :)

Nasıl
0neyse arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler tek tek toplamaya kara verdim ne zaman bi indirim görürsem alcağım zaman önce gelip buraya yazıcam inşAllah yardımcı olursunuz (-:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı