Nereden HTC One M8 bulabilirim?

Gladiator

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben uzun bir sürenin ardından HTC one m8 almaya karar verdim Iphone 6 almayı düşünüyordum fakat almam gereken bilgisayar parçaları var bu yüzdenbiraz fiyatı kısmam gerektiğini düşündüm.

Bugünden beri HTC M8 arıyorum Büyük bir mağazadan almak istiyorum. Hepsiburada'da falan var fakat MediaMarkt VatanComputer Gibi yerlerde bulamıyorum telefonu arkadaşlar hiçbirinde yok olsada ellerinde teşhir ürünü kalmış oluyor.

Acaba büyük bir mağazadan nereden alabilirim veya başka önermek istediğiniz telefon varmı ?
Bir şey daha soracağım bu HTClerin hiç kılıfı yok güzel bir kılıf bulamadım baktım araştırayım dedim fakat yok buff labs ekran koruyucu almak istiyorum fakat buff sanırım m8 için üretmemiş bilgisi olanlar yazabilir mi?

Teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buff yok maalesef. Kılıf için Spigen'ın bir modeli var Slim Armor isimli. Ayrıca ikinci el almak isterseniz bende M8 cihazımı satıyorum.

Hepsiburada.com güvenilir bir internet satış sitesi ordan almanızı tavsiye ederim . Kılıf olarak dot view almanızı öneririm.

Iphone 6 aldım beyler teşekkür ederim kalitenin tadı buymuş herkese öneririm m8 falan almak saçmalıkmış bunu anladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı