Çözüldü Neshta.Virus.FileInfector.DDS virüsü nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Draksters

Centipat
Daha fazla  
Neshta.Virus.FileInfector.DDS Adlı bir virüs bir şekilde bilgisayarıma bulaştı ve nasıl tamamen silebileceğimi bilmiyorum, Malware Bytes ile birçok kez silmeyi denedim virüsü ama sürekli yeniden bulaşıyor ve gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Format dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

Neshta. Virus. Fileınfector. Dds adlı bir virüs bir şekilde bilgisayarıma bulaştı ve nasıl tamamen silebileceğimi bilmiyorum, malware bytes ile birçok kez silmeyi denedim virüsü ama sürekli yeniden bulaşıyor ve gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Format dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

Norton Power Eraser ile deneyebilirsiniz.

Neshta.Virus.FileInfector.DDS Adlı bir virüs bir şekilde bilgisayarıma bulaştı ve nasıl tamamen silebileceğimi bilmiyorum, Malware Bytes ile birçok kez silmeyi denedim virüsü ama sürekli yeniden bulaşıyor ve gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Format dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
Bilgisayarınıza aktif olarak koruma için Kaspersky yükleyin ve Kaspersky inikken ESET ile tarama yapın.
Ayrıca biraz daha bilgi verebilir misiniz?

ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim sonunda kaldırabildim.

Rica ederim ne demek.

Bilgisayarınıza aktif olarak koruma için Kaspersky yükleyin ve Kaspersky inikken ESET ile tarama yapın.
Ayrıca biraz daha bilgi verebilir misiniz?

ESET scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Nestha zararlısı için en iyi temizleme algoritmasına AVG nestha remover sahiptir.

Yeni konular

Geri
Yukarı