Nesine.com rıza metni nedir?

harunEr

Centipat
Arkadaşlar nesine.com da üyeliğim var oynuyordum fakat ne zaman kupondaşta bir kupon paylaşsam görselde ki gibi açık rıza metni onay istiyor. Onaylasam ne gibi riskleri mevcut ve hangi kişisel verilerim 3. taraflarla paylaşılıyor? Ve onaylayan var mı?

Dosya Ekleri

• 76D8B65D-33B7-4C1D-862D-3A49103BAC93.png
    76D8B65D-33B7-4C1D-862D-3A49103BAC93.png
    138,9 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar nesine.com da üyeliğim var oynuyordum fakat ne zaman kupondaşta bir kupon paylaşsam görselde ki gibi açık rıza metni onay istiyor. Onaylasam ne gibi riskleri mevcut ve hangi kişisel verilerim 3. taraflarla paylaşılıyor? Ve onaylayan var mı?

Hocam Açık Rıza Metnine tıklayıp okuyup siz karar verseniz daha iyi olur :) İkinci maddede Elektronik Ticari İleti Kuralları diye altı çizili kısma tıkladığınızda detayları görebilmeniz lazım. Şartlardan size uymayan varsa kabul etmezsiniz kabul etmezseniz bu hizmeti de kullanmamış olursunuz.

Hocam açık rıza metnine tıklayıp okuyup siz karar verseniz daha iyi olur :) ikinci maddede elektronik ticari ileti kuralları diye altı çizili kısma tıkladığınızda detayları görebilmeniz lazım. Şartlardan size uymayan varsa kabul etmezsiniz kabul etmezseniz bu hizmeti de kullanmamış olursunuz.

Kabul etmek istiyorum da kabul edip sorun yaşama olasılığını merak ediyorum hocam okudum hepsi 3. taraflarla paylaşılıyormuş bilgiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı