Net_graph'taki up komutu ne işe yarıyor?

esco

Kilopat
Arkadaşlar 200'e yakın FPS alıyorum ama dediğim gibi net_graph'taki sağ üst köşede up yazan kısım kırmızı yüksek FPS'e rağmen tam akıcı oynayamıyorum. Bu neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikey Senkronizasyon açın. Monitorunuz 60Hz ise 60FPS'den yukarısını göremezsiniz.

Monitör 75Hz, fpsler yukarda ama böyle bi akıcı değil yani oyun

Arkadaşlar 200'e yakın FPS alıyorum ama dediğim gibi net_graph'taki sağ üst köşede up yazan kısım kırmızı yüksek FPS'e rağmen tam akıcı oynayamıyorum. Bu neden olabilir?
Merhaba up denilen olay serverin tickrate ile ilgilidir. onun sizin ile alakası sadece internet bazlıdır. fps'niz de herhangi bir sıkıntı çıkarmaz

Evet başka servere girince düzeldi o, ama benim sorunum devam ediyor. Fps yüksek ancak akıcı değil oyun.

Evet başka servere girince düzeldi o, ama benim sorunum devam ediyor. Fps yüksek ancak akıcı değil oyun.
Monitörünüzden kaynaklı olabilir, yaptığınız bir ayar sonucu olabilir, girdiğiniz sunucudaki textureler ile ilgili olabilir. Basit Pro Serverlerinden birine girer misiniz?

Monitörünüzden kaynaklı olabilir, yaptığınız bir ayar sonucu olabilir, girdiğiniz sunucudaki textureler ile ilgili olabilir. Basit Pro serverlerinden birine girer misiniz?

FPS artsın diye bi kaç ayar yapmıştım onları kurcalacağım yarın bakalım gececek mi? Sadece CS'de böyle server fark etmiyor botlarla oynarken bile böyle.

FPS artsın diye bi kaç ayar yapmıştım onları kurcalacağım yarın bakalım gececek mi? Sadece CS'de böyle server fark etmiyor botlarla oynarken bile böyle.
O zaman monitör veya oyun ayarlarınızla ilgili olabilir. iyi akşamlar dilerim.

Monitörden kaynaklı bir şey olsa diğer oyunlar da da yapmaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…