Netac N500S SSD 720GB nasıldır?

josephsener

Kilopat
Yer
İstanbul
Aliexpress üzerinden satılan fiyatına göre bedava olan bir SSD gördüm. 720GB SSD 550/480 hız alınıyor ve fiyatı 368 TRY. Yorumlara baktığım zaman 4.9 puan almış ve olumlu yorumlar almış. Sizce SSD olarak tercih edilir mi?
Not: JD240 Kullanıyorum zamanında ucuz iken almıştım takıp işimizi görsün diye. Şimdi okuma/yazma değerleri düştü bir de böyle bir ürün görünce kafama yattı.
Netac N500S SSD

Aliexpress üzerinden satılan fiyatına göre bedava olan bir SSD gördüm. 720GB SSD 550/480 hız alınıyor ve fiyatı 368 TRY. Yorumlara baktığım zaman 4.9 puan almış ve olumlu yorumlar almış. Sizce SSD olarak tercih edilir mi?
Not: JD240 Kullanıyorum zamanında ucuz iken almıştım takıp işimizi görsün diye. Şimdi okuma/yazma değerleri düştü bir de böyle bir ürün görünce kafama yattı.
Netac N500S SSD
Alabilirsiniz hocam verdiği değerler gerçekten güzele benziyor, depolama alananı hiç demiyorum bile :) Hayırlı olsun. Eşşek'ten Mercedes'e binmiş gibi olacaksınız tahminen :p

Evet arkadaşlar Aliexpress indirimleri başladı ve indirim kuponları ile 301 TRY alabiliyorum. Ne dersiniz? 10 yıllık notebook HDD var içinde yazdığım programlar vs. var onu iptal edip bunu kullanacağım pişman etmez herhalde?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı