Netac N600s SSD sağlığı %0

Evet ben de anlayamadım.

Peki neden CrystalDiskInfo'da 0 diyor olabilir? Yeni almama rağmen. Sizce SSD'den mi kaynaklanıyor?
Hayır hocam. Her yazılımın da yanılma payı vardır. Her ürün ile de uyumlu olmayabilir. Örneğin Patriot Burst SSD'ler Atto ile en iyi hız sonucunu veriyor.

Hayır hocam. Her yazılımın da yanılma payı vardır. Her ürün ile de uyumlu olmayabilir. Örneğin Patriot Burst SSD'ler atto ile en iyi hız sonucunu veriyor.

@467838 SSD kronik sorunlu demiş te onun için sormuştum. Ve benim açtığım konuya benzer bir konu var orada da SSD sağlığı 0 gösteriyor. Ve birkaç kişi yeni SSD önermiş. Sizce SSD'yi değiştirmeli miyim?
@467838 SSD kronik sorunlu demiş te onun için sormuştum. Ve benim açtığım konuya benzer bir konu var orada da SSD sağlığı 0 gösteriyor. Ve birkaç kişi yeni SSD önermiş. Sizce SSD'yi değiştirmeli miyim?
O SSD'nin genel sorunu sıcaklığı sabit 40 derece gösterip sağlığının da 0 olması. Kronik sorunlu SSD.Netac SSD sağlığı %0 olarak görünüyor

Peki siz SSD'yi değiştirdiniz mi? Değiştirmediyseniz herhangi bir sorun çıkarttı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde sıkıntı yoksa değiştirmeye de gerek yok.

Geri
Yukarı