Netflix Netflix hangi paket alınmalı?

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Başlangıç paketi olan 44 TL’lik pakette HD izlenebiliyor mu filmler? Standart paketi tavsiye eder misiniz yoksa premium mu alayim? Birden fazla kişi de kullanabilir mi hesabımı onu da söyler misiniz?

• Temel Plan: Aylık 45,99 TL – Tek cihaz, 720p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 69,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 93,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünürlük

Başlangıç paketi olan 44 TL’lik pakette HD izlenebiliyor mu filmler? Standart paketi tavsiye eder misiniz yoksa premium mu alayim? Birden fazla kişi de kullanabilir mi hesabımı onu da söyler misiniz?
Evet HD izleniyor ama tavsiye etmem Disney+ daha iyi ve birden fazla kişi de kullanabilirsiniz ama aynı anda değil.

Bence standart paket yeterlidir.

Ekran Görüntüsü (889).png

Temel plan: Aylık 45,99 TL – tek cihaz, 480p çözünürlük. Standart plan: Aylık 69,99 TL – iki cihaz, 1080p çözünürlük. Özel plan: Aylık 93,99 TL – dört cihaz, 4K + HDR.

Ben dört cihazlık kullanıyorum. 4 kullanıcı ortak. 4K + 2K monitörüm var.

Temel veya Standart paket Papara ile %50 indirimli alınabilir. Özel pakete gerek yok.

Televizyonunuz 4K destekliyorsa en iyi deneyim için özel paketi alabilirsiniz (çok pahalı biliyorum, cashback bir nebze iyi gelir) onun dışında temel paket bana göre en uygunu. 2 kişi aynı anda kullanacaksa standart en mantıklısı. Aynı anda kullanmam, bir ben izlerim bir o izler diyorsanız zaten temel alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı