Netflix Netflix & Prime video dizi-film tavsiyesi

Dizi değil ama kedilere bulaşmayın serisi çok iyiydi bana göre. Bir bakın derim.

Bu arada How to Sell Drugs Online (Fast) dizisini öneririm. Bana çok samimi geldi. Bir çırpıda bitirdim.

The Haunting serisi hariç hiçbir seri iyi değil Netflix'te. Kesinlikle The Haunting serisine bakmanızı öneriririm.
Ya sadece Netflix'in sırf para için yaptığı dandik içeriklere bakmışsınız ya da sırf korku türü dışı içeriğe açık olmadığınız için böyle söylüyorsunuz. Mesela ben de "Haunting of Hill House" dizisinin sadece 2 bölümüne katlanabildim. Zevk meselesi...

Ya sadece Netflix'in sırf para için yaptığı dandik içeriklere bakmışsınız ya da sırf korku türü dışı içeriğe açık olmadığınız için böyle söylüyorsunuz. Mesela ben de "Haunting of Hill House" dizisinin sadece 2 bölümüne katlanabildim. Zevk meselesi...

Ben de dayanamadım o diziye :) O hariç hiçbir seri iyi değil demekte ne bileyim "çok fazla" seçici olmayı gerektiriyor olsa gerek. Netflix'de güzel seriler var. Tabi keyif meselesi bu. Seven sever sevmeyen sevmez.

Ben dizi katagorisi seçmem ne olursa izlerim tek olay karakterleri sana bağlayabilmeleri. Haunting of hill house/bly manor bunu çok başarılı bir şekilde yapabiliyor. Bunu yapabilen başka bir dizi söyleyebilirseniz haklısınız derim.

Geri
Yukarı