Netflix Temel ve Standart Paket Arasındaki Fark

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar Netflix'i şuan 1 ay ücretsiz kullanıyorum ve en üst pakette kullanıyorum fakat 1 ay dolduktan sonra Temel veya Standart pakete geçeceğim. Temel ve Standart paket arasındaki görüntü farkı SD ve 720P olarak ayrılıyor değil mi? Bir de denilen üzere 1 ekran, 2 ekran ibaresinin anlamı nedir, neyi değiştiriyor bu?

Çözüm
Tek fark çözünürlük ve aynı anda kullanılabilen ekran sayısı. Aynı anda kullanılabilen ekran sayısı özelliği adından da anlayacağı gibi eş zamanda kullanabilme. Örnek vermek gerekirse, sen bu paketi alırsan hem sen hem ben aynı anda 1 hesapta kullanabiliriz
Tek fark çözünürlük ve aynı anda kullanılabilen ekran sayısı. Aynı anda kullanılabilen ekran sayısı özelliği adından da anlayacağı gibi eş zamanda kullanabilme. Örnek vermek gerekirse, sen bu paketi alırsan hem sen hem ben aynı anda 1 hesapta kullanabiliriz

Çözüm
Hmm, o ekran olayı o zaman benim için çok da önemli değil. Ve bir de 1280x720 için illa Standart Paketi mi almam gerekiyor yani?

Türkiye'de bilmiyorum ama burada paketler arasindaki fark söyle.

Ucuz paket'te tek kisi HD yayin izleyebilir.
Pahali olanda ise 4 kisi 4K yayin izleyebilir.

Sevgiler

Türkiye'de bilmiyorum ama burada paketler arasindaki fark söyle.

Ucuz paket'te tek kisi HD yayin izleyebilir.
Pahali olanda ise 4 kisi 4K yayin izleyebilir.

Sevgiler
Abi bizde şöyle.

Temel paketse SD (HD değil) yani senden tek farkı çözünürlük. Pahalı dediğin özel pakette bizdeki ile aynı. 4K 4 kişi izleme.

Anladim Türkiye'de 3 paket varmis demek @Mr.Acar bugün yeni bir sey daha ögrendim.
Bak simdi arastirdim Almanya'da ayni sisteme gecmis ilginc. Uzun zamandir takip etmiyordum.

Biz tek kisi kullanmamiza ragmen (Ailecek) sirf 4K kalite almak icin premium pakette kaliyoruz maalesef.

Netflix paketleri arasında film sınırlaması var mı yani özel pakette standart pakete göre daha mı çok film bulunuyor yoksa hepsinde aynı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…