Netflix Netflix'de İçerik Az

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan sitelerin hızına yetişemeyen, içeriği dar ve eski olan bir platform.
Korsan site kullanmaya devam edin o zaman. :)
Netflix gerçekten israf.
Ilk ciktigi zamanlardan beri üyesiyim Netflix'in, henüz bir yamugunu görmedim. Siz beklentinizi cok yüksek tutmus olabilir misiniz acaba?
Ban yemeden konu açabilirsem 4 yıldır bir ilki başarmış olacağım ;)
Tebrikler :)

Korsan site kullanmaya devam edin o zaman. :)

Ilk ciktigi zamanlardan beri üyesiyim Netflix'in, henüz bir yamugunu görmedim. Siz beklentinizi cok yüksek tutmus olabilir misiniz acaba?

Tebrikler :)
Vikings 5. sezon yayınlayan platform varsa söyleyin yasal izleyelim.
Dizi ve filmle fazla alakası olmayanlar içerik bulabilir.
Bütün dizleri de izleyecek değiliz, iyisi var kötüsü var. :)

Vikings 5. sezon yayınlayan platform varsa söyleyin yasal izleyelim.
Dizi ve filmle alakası olmayanlar için kullanışlı olabilir.

Iste tam bu baglamda renkler ve zevkler devreye giriyor. Siz bahsettiginiz dizinin yasal versiyonunu ararsiniz, ben baska diziyi ararim. Baskasi hic aramadigi bir icerigi tesadüf bulur ve sever.
Yani hem 30 TL vereceksin, hem diledigin icerikler olacak, hem de cok icerik olacak.
Öyle bir dünya yok maalesef, keske olsaydi :)

Dostum geçen yazdan bu yaza çok fazla film, dizi katmışlar kendilerine. Yavaş yavaş daha fazla katacaklar. Bir filmi torrentten indirip siteye yüklemek gibi değil bu işler.
Ben de biliyorum arkadaşım.
Iste tam bu baglamda renkler ve zevkler devreye giriyor. Siz bahsettiginiz dizinin yasal versiyonunu ararsiniz, ben baska diziyi ararim. Baskasi hic aramadigi bir icerigi tesadüf bulur ve sever.
Yani hem 30 TL vereceksin, hem diledigin icerikler olacak, hem de cok icerik olacak.
28 TL gayet yeterli bir ücret.
Kraliyet ailesinden geliyorsun galiba 30 TL gözünde 50 kuruş gibi gözüküyor.
Burası Almanya değil Türkiye haberin olsun.
15 liraya uydudan izlenebilen Tivibu sinema paketi bağlatmak mümkün.
Hızlı ve limitsiz İnternet gereksinimi isteyen böyle platformlar için fazlasıyla yeterli bir ücret.
Kur bizi ilgilendirmez o şirketin problemi.
İşine gelmiyorsa kapatsın şirketi.
Biz parayı Euro olarak değil TL olarak kazanıyoruz.
Neyse arkadaşlar teşekkürler konuyu kapatabiliriz çünkü gereksiz ve alakasız bir konuya dönüştü.
Bizim milletin zihniyet farkı işte kendi gözünden görüyor karşıdaki ne diyor ne istiyor anlayamıyor.
Bu arada ücret 30 değil 28 TL. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kraliyet ailesinden geliyorsun galiba 30 TL gözünde 50 kuruş gibi gözüküyor.
Bu da nereden cikti :) Kraliyet ailesi karsitiyim aslinda. Türkiye'de yasam sartlarinin iyi kötü farkindayim ama bu konumuzun disinda bir konu.
Elbette alim gücünün farkindayim ama 30 TL gercekten sizi sarsiyorsa Netflix kullanmayiverin zaten.
Burası Almanya değil Türkiye haberin olsun.
Burasi Sparta :)

Bu da nereden cikti :) Kraliyet ailesi karsitiyim aslinda. Türkiye'de yasam sartlarinin iyi kötü farkindayim ama bu konumuzun disinda bir konu.
Elbette alim gücünün farkindayim ama 30 TL gercekten sizi sarsiyorsa Netflix kullanmayiverin zaten.

Çarpıtarak konuşuyorsun, 30 TL vereceksin istediğini izleyeceksin yazdın farkındaysan eğer.
Burada ekonomik şartlar o kadar kötü değil.
Benim kastettiğim farklı bir şeydi.
30 TL ile güncel piyasada ki dizileri izlemek için fazlasıyla yeterli bir ücret.
Dünyaları isteyen yok.
Bir virgül bırakmadı diye millete ban atan yöneticiler seni nasıl banlamadı merak ediyorum.
İmla kurallarını geçtim Türkçeyi katlettin.

Bu foruma girince niyeyse sinir olup çıkıyorum.
Sorduğum soruya cevap vermek yerine o paraya ne bekliyorsun yok korsan siteler gibi değil bunlar anlıyor musun? Gibi saçma sapan cevaplar geliyor.

Neyse ki kara listeye alma gibi güzel bir alternatif sunmuş Technopat yöneticileri.
Sorun kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çarpıtarak konuşuyorsun, 30 TL vereceksin istediğini izleyeceksin yazdın farkındaysan eğer.
Burada ekonomik şartlar o kadar kötü değil.
Benim kastettiğim farklı bir şeydi.
30 TL ile güncel piyasada ki dizileri izlemek için fazlasıyla yeterli bir ücret.
Dünyaları isteyen yok.
Bir virgül bırakmadı diye millete ban atan yöneticiler seni nasıl banlamadı merak ediyorum.
İmla kurallarını geçtim Türkçeyi katlettin.

Bu foruma girince niyeyse sinir olup çıkıyorum.
Sorduğum soruya cevap vermek yerine o paraya ne bekliyorsun yok korsan siteler gibi değil bunlar anlıyor musun? Gibi saçma sapan cevaplar geliyor.

Neyse ki kara listeye alma gibi güzel bir alternatif sunmuş technopat yöneticileri.
Sorun kalmıyor.
Konuyu kapatıyorum. Amacın film/dizi önerisi almak değil, insanlarla tartışmak.
Türkçeyi katletme gibi bir durum yok. Türkçe harf zorunluluğu bulunmuyor "ı, ğ, ü, ş, ö, ç" gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı