Netler nasıl artar?

Akla ve mantığa göre? TYT dediğin konuları arkadaşın bitirmesi gerekiyordu şimdiye kadar ve geride. 12. sınıfın başında biri 9-10 konularını bilmiyorsa niye pollyannacılık yapalım? TYT dediğin sınavda sadece el ile sayıp matematik yaparak, basit mantık kurarak yapabileceğin netler bunlar.
Durum TYT yeni başlayan biri için nasıl olduğu değil, arkadaş muhtemelen 12. sınıf olarak 45 net yaptığı için kötü zaten.
45-50 net ile başlayıp 40-50 bin yapan çok kişi tanıyorum. Bilmeden boş sıkıyorsundur umarım çünkü diğer ihtimal daha kötü.

45-50 net ile başlayıp 40-50 bin yapan çok kişi tanıyorum. Bilmeden boş sıkıyorsundur umarım çünkü diğer ihtimal daha kötü.

Keşke bu tanıdıkların okuduğunu anlama yetisini de kazandırsaymış sana. İmkansız, yapılamaz gibi bir şey yazmış gibi mi duruyorum mesajda? Yoksa bu süreçte eksikleri çok olduğu için durumun kötü o yüzden çok sıkı çalış mı demişim?

Konu hala devam ediyor gibi. Gerek yok arkadaşlar en son kolay bir deneme olsa da toprak denemesine girdim 62 (33'ü Türkçe maalesef) net ile çıktım bir şekilde başaracağımı düşünüyorum. Teşekkürler yorumlarınız için.

TYT'yi cok buyutuyorsunuz gozunuzde derece hedefiniz yok ise ilk 50 k 100K arasi istiyorsaniz AYT'ye abanin sizi o siralamalara sokan TYT degil AYT olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı