Netmaster Infinity 401 ile modem birleştirilebilir mi?

Dumanx

Kilopat
Daha fazla  
Elimde Netmaster Infinity401 var odamda Wi-Fi çekmiyor. TP-Link W9970 veya TP-Link Archer 1200 ile birbirlerine bağlayarak odama Wi-Fi sinyali getirebilir miyim? Ekstra olarak uygun fiyatlı Wi-Fi sinyal çoğaltıcı önerisi de alabilirim. Fiber internet kullanıyorum 100Mbit.

Takipteyim
Bu gün bende Kablonet'e geçiş yaptım ve 2 yan odadan wi-fi çekmiyordu. Eski W9970 modemim ile Infinity 401 modemi başarıyla köprüledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Takipteyim
Bu gün bende Kablonet'e geçiş yaptım ve 2 yan odadan wi-fi çekmiyordu. Eski W9970 modemim ile Infinity 401 modemi başarıyla köprüledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler.
Takipteyim.
Bugün bende Kablonet'e geçiş yaptım ve 2 yan odadan Wi-Fi çekmiyordu. Eski W9970 modemim ile Infinity 401 modemi başarıyla köprüledim.

Aklıma bir soru takıldı normal internet hızınız neydi ve bu köprülemeyi yaptıktan sonra ping değerinde veya download uploadda değişiklik oldu mu köprü modeminden kablolu bağlantıda?

Son düzenleme:
Hocam Infinity modeme masaüstü bilgisayar bağlı zaten. 100 mbps hız alıyorum. Modemin olduğu odada ve yan odalarda telefonla 70-80 mbps alıyorum. Fakat 2 yan odada hiç hız alamıyordum WI-FI ile. Sonradan köprülediğim modem sayesinde 2 yan odaya sinyal alabiliyorum. Zaten orada fazla bir hıza ihtiyacım olmuyor. Modeme uzak olduğu için 10-15 mbps falan alıyorum.

Geri
Yukarı