NetSpeed nasıl?

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hiçbir şekilde kurulum ücreti alınmayacağı söylendi bana. Bu 1 yıl kalma sözüyle alakalı da hiçbir şey söylenmedi. Bu bilgiyi tam olarak nerden edindiğini açıklayabilir misin? NetSpeed'e geçiş yapacağım pazartesi günü, bir yanlışlık olsun istemiyorum. @Bedirates
Ben Turknet'ten gecis yaparken müşteri hizmetleri bana bunu söyledi. 60-100 TL aralığındaydı. Geçiş yapalı yaklaşık 6 ay oldu.
Müşteri hizmetlerine abonelik iptali veya iss değişimi durumunda herhangi bir ücret veya engel ile karşılaşıp karşılaşmayacağınızı sorarsanız cevaplarlar. Bu arada geciş işlemi baya hızlı olmuştu.

Netspeed kullanmaktayım ve memnunum. Yıllardır 8-16 Mbps hızlara 80-90 TL verdiğimiz oluyordu. Tavsiye ederim. Millenicom ve Turknet'te olabilir. Gıbırnet'te var.

Altyapı ADSL VDSL destekliyor.
TürkNet'le NetSpeed aynı şeyleri vaadettikleri için biraz şüpheliyim.
Bazıları taahhüt yok şansını dene demişler ama kurulum ücreti alıyorlar.
İnternet değerlerini atamam çünkü şu an da internetim yok ve TürkNet çok yardımcı old. İçin başka sağlayıcı aramaya başladım. Milenicom önerir misiniz?

Benim şahsi kanaatim, TürkNet'e geçilmemesi yönünde. Ancak, ben şu son zamanlarda Millenicom'daki ping artışları nedeniyle TürkNet veya NetSpeed'e geçme düşüncesi içerisindeyim. Tabii 5 aylık fatura indirimim var, bu bitine kadar düşünüp taşınıp, öyle karar vermeyi planlıyorum. Ancak herkesin söylediği farklı. Genel bir kaide olarak, şu anda TürkNet'in biraz arızalar konusunda salmış olduğu. Yani, gerçekten birçok kullanıcı belli başlı sorunlardan rahatsız TürkNet'te benim gördüğüm en azından böyle şuan.

76TL'lik paket. 10 aya yakındır, hatta daha fazladır kullanıyorum. Gayet memnunum. Oyunlarda 45-55 ping arası alıyorum. Hatta iyi bir sunucuya denk geldiğim zaman CS:GO'da 30'ları görmüşlüğüm var.
1602481016747.png

Geri
Yukarı