Netspeed ping değerleri ve müşteri hizmetleri nasıl?

scaniq

Hectopat
Merhabalar, ben Netspeed'in 75Mbps paketine geçmek istiyorum ve oyun oynayacağım için ping değerleri nasıldır merak ediyorum. Ayrıca bir sıkıntı olursa kolayca iletişime geçebilir miyim? Ek olarak Netspeed sitesinden yaptığım altyapı sorgusunu bırakacağım. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 217
Ben 12 Mbps altyapısı olan ailemin evine bağlattım, modem vs vardı 6 üzerine çıkmadı. Hız altyapıdan kaynaklı muhtemelen ping olarak normal geldi. Ailem için önemi yok ama müşteri hizmetleri çok iyi şu anlık, sorun yaşamadım 1 ay oldu.

Merhabalar, ben Netspeed'in 75Mbps paketine geçmek istiyorum ve oyun oynayacağım için ping değerleri nasıldır merak ediyorum. Ayrıca bir sıkıntı olursa kolayca iletişime geçebilir miyim? Ek olarak Netspeed sitesinden yaptığım altyapı sorgusunu bırakacağım. Teşekkürler.
Ben TürkNet kullanıyorum CS:GO'da Almanya sunucusunda 45 ping alıyorum genel olarak pingim 5.
Neden NetSpeed peki?

Ben TürkNet kullanıyorum CS:GO'da Almanya sunucusunda 45 ping alıyorum genel olarak pingim 5.
Neden NetSpeed peki?

Ben şuan üst kattan TürkNet internete bağlanıyorum.TürkNet olmamasının sebebi müşteri hizmetleri kötü ve ping çok dalgalı. Testlerde 22ms ping çıkıyor ama CS:GO'da min. 80 ve arada 130 lara çıkıyor.

Kablosuz mu kullanıyorsunuz o ping değerleri normal değil.

TurkNet hiçbir zaman normal değerler vermiyor, sadece bazı müşteriler sorunsuz kullanıyor. Ben de ADSL2+ altyapıya sahibim 2 km santrale uzaklığı var 10 Mbit alabiliyorum. Ping değerleri ne olur? Yakında fiber hatta geçeceğim peki o zaman ne olur?

Geri
Yukarı