Netspeed vs Comnet

ygz_39

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 12400F işlemci
Gskill 2x8gb 3200mhz ram
Msi ventus 2x rtx 3060 ekran kartı
Mld 1tb m2 ssd
Thermaltake s200 tg 650w 80+ psu
Msi H610M-E anakart
TurkNet'in yaptığı yeni zamlardan sonra yeni bir sabit internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Tercihlerim şu anlık Comnet ile Netspeed arasında. Yaşadığım yerde.
Sadece Türk Telekom'un 100Mbps VDSL2+ altyapısı var. Bu hızı olabildiğince fazla alabileceğim bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Twitch'de yayın vs. düşünüyorum bu yüzden alabileceğim maksimum upload hızını almak istiyorum. Ayrıca genelde gece oyun oyun yayın vs. yapacağımdan gece internetin yavaşlamaması istiyorum. İlk açtığım konu bu yüzden bazı sıkıntılar olabilir kusura bakmayın.

Ben de degisecegim kafamda yorumlardan yola cıkarak comneti eledim. Gibirnet ile netspeed arasindayim.

1 senedir kullanıyorum Netspeed hiç sıkıntı yaşamadım müşteri hizmetlerini hiç aramadım desem doğrudur. Bölgeden bölgeye de değişebilir bu durum ama benim önerim Netspeed.

Bende adını daha önce duymuş olduğumdan Netspeed'e daha yakınım. Kırklarelinde yaşıyorum belki lazım olur diye iki tarafdanda aldığım altyapı sorgulama sonuçlarını paylaşıyorum.
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png

Merhaba bende Netspeed'e geçiş yaptım Türk Telekom'dan ne alıyorsam Netspeed aynısını veriyor hem de referans uygulaması var eğer müşteri hizmetlerine referansı söylerseniz 12 ay boyunca faturanıza 10 TL indirim sağlanıyor referans kodum: IA3j2W

Geri
Yukarı