NetSpeed vs TurkNet

Crexs

Hectopat
Daha fazla  
Çok kararsız kaldım. TurkNet 75 Mbps'yi 100 TL'ye sunuyor. NetSpeed 94TL'ye sunuyor. Sizce hangisini almayalım 6 yıldır Türk Telekom kullanıyorum herhangi bir kesinti vs bir problem yaşamadım bu iki firmadan da vazgeçip Türk Telekom kullanmaya devam mı etmeliyim Türk Telekom 24 Mbps'yi 105 TL'ye sunuyor. Ne önerirsiniz?

Turknet, NetSpeed, Millenicom gibi internet sağlayıcıları bölgeye göre internet hızı farkı bulundurabilir. Zaten söylediğiniz iki sağlayıcının da taahhütsüz tarifeleri bulunmakta. Bu yüzden Turknet ve Netspeed'in ikisini de bir ay deneyip sonuçları değerlendirip buna göre ikisinden birini seçebilirsiniz.

İkisini de kullandım ikisi de leş gibi.comnet veya GIBIRNet öneririm. Türknet'de sık sık bağlantı kopması yaşıyordum. NetSpeed'de akşamları hız düşüyordu.

TürkNet kullanıyorum çok memnunum. Bağlantı kopma vs hiç yaşamadım yaklaşık 2 senedir. Konumunuza göre değişir ama 75 Mbps destekliyorsa ikisinde de sıkıntı yaşamazsınız muhtemelen.

TurkNet, NetSpeed, Millenicom gibi internet sağlayıcıları bölgeye göre internet hızı farkı bulundurabilir. Zaten söylediğiniz iki sağlayıcının da taahhütsüz tarifeleri bulunmakta. Bu yüzden TurkNet ve NetSpeed'in ikisini de bir ay deneyip sonuçları değerlendirip buna göre ikisinden birini seçebilirsiniz.

Bir er ay kullanamaz. En az sanırım 3 ay kullanması gerek. Geçiş yapamıyor yoksa. Gıbır net te yaşadım bunu. Bu internet işi araba gibi. Nasipte iyi çıkan da var kötü de.
İkisini de kullandım ikisi de leş gibi.comnet veya GIBIRNet öneririm. TurkNet'de sık sık bağlantı kopması yaşıyordum. NetSpeed'de akşamları hız düşüyordu.

NetSpeed kullandım. Müşteri hizmetleri iyi hız iyi ama ping ve CRC hataları ağzıma etti. Gıbır neti hiç demeyeceğim. Kesintiler yüzünden 1 ay dayanabildim. Onlarda çıkışları Comnet üzerinden yapıyor. 1 hafta oldu TurkNet'e geçtim bakalım şu anlık hiç kesilme olmadı. SNR 5'te kullanıyorum sorunsuz. SNR 1 de bile kesintisiz 1 gün kullandım. Bakalım ne zaman cırtlıcak TurkNet:)

Geri
Yukarı