Netspeed Yine Zam Yaptı

Merhaba bilgi sahibi arkadaşlar destek olursa sevinirim. Bende 1 hafta önce Netspeed'e geçtim fakat TurkNet'te 1 ping alırken Netspeed 20-40 ping arası sonuç veriyor ve kopmalar yaşıyorum. Başka bir operatöre geçmek için beklemek gerekiyor mu 1 hafta kullandıktan başka operatöre geçebilir miyim?

Merhaba bilgi sahibi arkadaşlar destek olursa sevinirim. Bende 1 hafta önce Netspeed'e geçtim fakat TurkNet'te 1 ping alırken Netspeed 20-40 ping arası sonuç veriyor ve kopmalar yaşıyorum. Başka bir operatöre geçmek için beklemek gerekiyor mu 1 hafta kullandıktan başka operatöre geçebilir miyim?

Netspeed'e geçiş yaptıysanız, 3 ay beklemeniz gerekiyor başka bir ISS'ye geçmek için.

Listedeki firmalardan birisine geçiş yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Nasıl hocam?

BTK sınırlama getirdi 3 ay kullanman lazım, ayrıca yılda da 4 kez değiştirebiliyorsun.
Ben geçtim geçen sene sıkıntı yoktu, buna nasıl sınırlama gelir vay arkadaş şimdi İSS kötü olsa düzelmese ne olacak? böyle bir şeyin mantığı yok yine de öyle diyorsan öyle olsun. Bu ülkede bir şey normal kalmayacak mı arkadaş, artık birisine elimde yazılı ıslak imzalı belge yoksa sen yanlış söylüyorsun demeyeceğim bilsem bile.

TurkNet'te çift zam yaptı. İsimsiz ISS kullanacağız artık.

TurkNet ikinci zammı yaptı diye NetSpeed'e geçtim iki ay önce. Özellikle dedim ki "TurkNet böyle bir uyanıklık yaptı, port zammını iki sefer verdi sizde böyle bir şey olacak mı?" dedim "hayır kesinlikle olmayacak" dediler. Şimdi yarın arayıp Millenicom'a geçiş işlemlerini başlatacağım, artık iki ayda bir ISS değiştirir dururuz artık.

Arkadadaşlar bu sistemler zaten Turk Telekomun alt yapısını kullanıyor. Turk Telekom zam yapınca hepsi zam yapmak zorunda kalıyor. Dönme dolap gibi firma değiştirmenize gerek yok. En fazla 1 ay karda kalırsınız sonra o da zam yapar yani.

Türk Telekom'un İnternet Fiyatlarına Zam Geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı