Netspeed Yine Zam Yaptı

Merhaba bilgi sahibi arkadaşlar destek olursa sevinirim. Bende 1 hafta önce Netspeed'e geçtim fakat TurkNet'te 1 ping alırken Netspeed 20-40 ping arası sonuç veriyor ve kopmalar yaşıyorum. Başka bir operatöre geçmek için beklemek gerekiyor mu 1 hafta kullandıktan başka operatöre geçebilir miyim?

Türk Telekom, 115 lira 24 MB taahhütlü sizce iyi mi? Upload 5,5.

Netspeed'e geçiş yaptıysanız, 3 ay beklemeniz gerekiyor başka bir ISS'ye geçmek için.

Listedeki firmalardan birisine geçiş yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hepsi zaman yapacak şu durumlarda zam yapmama imkanları yok Telekom deli gibi zam yapıyor her firma illaki yapacaktır eskiden taahhüte karşıydık ama artık taahhüt daha mantıklı gelmeye başladı.
Bana da öyle geliyor ama bu sefer de sorun yaşarsan çıkamıyorsun , nerden baksan tutarsızlık, hayr olsun

Nasıl hocam?

BTK sınırlama getirdi 3 ay kullanman lazım, ayrıca yılda da 4 kez değiştirebiliyorsun.
Ben geçtim geçen sene sıkıntı yoktu, buna nasıl sınırlama gelir vay arkadaş şimdi İSS kötü olsa düzelmese ne olacak? böyle bir şeyin mantığı yok yine de öyle diyorsan öyle olsun. Bu ülkede bir şey normal kalmayacak mı arkadaş, artık birisine elimde yazılı ıslak imzalı belge yoksa sen yanlış söylüyorsun demeyeceğim bilsem bile.

Öyle bir şey yok ben 1 aya başka firmaya geçmiştim.

Mevcut firmadan başka bir firmaya geçiş yapmışsa, ve tekrardan geçiş yapmak isterse 3 ay beklemek zorunda. 3 ay beklemeden geçmek isterse yeni abonelik yapması gerekiyor.

TurkNet'te çift zam yaptı. İsimsiz ISS kullanacağız artık.

Arkadadaşlar bu sistemler zaten Turk Telekomun alt yapısını kullanıyor. Turk Telekom zam yapınca hepsi zam yapmak zorunda kalıyor. Dönme dolap gibi firma değiştirmenize gerek yok. En fazla 1 ay karda kalırsınız sonra o da zam yapar yani.

Türk Telekom'un İnternet Fiyatlarına Zam Geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…