Netweller ile ödeme alma

grafikibrahim24

Decapat
Yurtdışından bir müşteri örnek çalışmamı beğendi sürekli çalışacağız ama benim Türkiye'de kullandığım ödeme yöntemleri yokmuş onda.
Netweller hesabı aç oradan atayım dedi.
Hesap açtım ama, öncelikle para biriminde TL yok. Netweller hesabıyla kendi Enpara - Papara - Ziraat IBAN'ıma aktarabilir miyim parayı?
Nasıl yaparım? Desteklerinizi bekliyorum eğer olmuyorsa da müşteriye olmuyor deyip bağlantımı keseceğim ne yapayım?

1570482269857.png

Yurtdışından bir müşteri örnek çalışmamı beğendi sürekli çalışacağız ama benim Türkiye'de kullandığım ödeme yöntemleri yokmuş onda.
Netweller hesabı aç oradan atayım dedi.
Hesap açtım ama, öncelikle para biriminde TL yok. Netweller hesabıyla kendi Enpara - Papara - Ziraat IBAN'ıma aktarabilir miyim parayı?
Nasıl yaparım? Desteklerinizi bekliyorum eğer olmuyorsa da müşteriye olmuyor deyip bağlantımı keseceğim ne yapayım?

Eki Görüntüle 445909
Skrill kullanabilirsin. Ama bu tarz sitelerin çoğunluğu komisyon üzerine kuruludur. Sonuçta kimse çıkarı olmadığı işi yapmaz :D

Arkadaşlar birkaç TL komisyon kesmesi önemli değil benim için. Hızlı bir şekilde ödememi alıp kendi hesabıma aktarabilirmiyim bu siteyle Ayrıca para biriminde TL yok onu nasıl yapacağız detaylı bilgi verirseniz Bugün müşteriye Olumlu ya da olumsuz dönüş yapacağım herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı