New World indirime girer mi?

xienion

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden New World isimli oyunu almak istiyordum. İninal kartıma 100 TL yükledim ama oyun 109 Türk lirasıymış. Ne zaman indirime girebilir? İndirime girme imkanı var mı? Migros üzerinden para yüklüyorum ininal en az 25 Türk lirası istiyor o kadar param yok.

Yakın zamanda indirime gireceğini sanmam daha doğrusu indirime gireceğini düşünmüyorum. Zaten Türkiye'ye özel fiyatlandırma ile çıkmış olması gerekiyor. Yanlış biliyor olabilirim ama yurt dışında 40$ gibi bir fiyat olması lazım.

Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden New World isimli oyunu almak istiyordum. İninal kartıma 100 TL yükledim ama oyun 109 Türk lirasıymış. Ne zaman indirime girebilir? İndirime girme imkanı var mı? Migros üzerinden para yüklüyorum ininal en az 25 Türk lirası istiyor o kadar param yok.

Yeni çıktı indirime gireceğini sanmıyorum fakat paranızı Steam hesabınıza yatırmadıysanız GameSatış gibi sitelerden %20-40 indirimli CS:GO skinleri alıp hesabınızda satarak 109 TL yapabilirsiniz.

Yakın zamanda girmez, zaten rağbet var.

Migros'tan para yüklemeyin, şu 25 TL ve katları şeklinde para yatırmaya zorunda olmak sinir bozuyor. Onun haricinde kolay kolay düşmez şu aralar, indirime girmesini beklemek mantıklı bir çözüm yolu değil. Steam envanterinizdeki eşyaları, kartları vs. satarak o eksik 9 lirayı çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Oyun zaten Steam üzerinde Türkiye'ye özel fiyatlandırma ile çıktı, indirime gireceğini hiç zannetmiyorum. Genel indirimlerde indirim alır sadece. BlackFriday vb. indirimlerden bahsediyorum.

Geri
Yukarı