Newegg Alışveriş Deneyimim

FaLcoN71

Hectopat
Merhabalar, 26 Mart 2019 tarihinde Newegg'den aldığım İşlemci Anakart RAM setim bugün geldi. Parçalar ASRock B365M Pro4 İ5 9400f ve 8 GB 2666 MHz RAM. Şahsen alışverişten memnun kaldım. Çünkü Türkiye'ye göre 500 TL gibi bir kazanç elde ettim. Sistem komple tamamlanınca başka konu açıcam. Şu anlık elimde bulunan GT 1030'u kullanıcam. Anakartda Mosfet soğutucusu bulunması hoşuma gitti. Fotoğraflar:

Vergilendirme ve kargonun size ulaşma süreci nasıl gerçekleşti hocam biraz bahseder misiniz ?

Vergilendirme ve kargonun size ulaşma süreci nasıl gerçekleşti hocam biraz bahseder misiniz ?
Vergi dahil alıyor parayı. Gümrük için falan hiç rahatsız etmediler. FedEx ile gönderim yapıldı. Kendi sayfasından takip edebilirsiniz. VAT son ödeyeceğiniz fiyat örnek vereyim. 2.ci fiyat son ödeyeceğiniz fiyat. 2.ci fotoğrafta kargo dahil fiyatı görüyorsunuz. Son fotoğrafta ise küçük bir ücret daha ekliyor onu bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…