Newegg gümrük vergisi

ultimumtelum

Centipat
Daha fazla  
1653753747615.png

Vergisi 1,029 olarak gözüküyor ama bunun haricinde Türkiye'ye gelirse farklı vergide çıkar mı?

Bu ödeme ekranında gereken her şeyi ödüyorsunuz diye biliyorum.
Yıllar önce Amazon US'ten K70 Rapidfire getirtmiştim. Gümrüğe takılmamıştı.
Ancak Newegg'in sistemi farklı olabilir.

Bu ödeme ekranında gereken her şeyi ödüyorsunuz diye biliyorum.
Yıllar önce Amazon Us'ten K70 rapidfire getirtmiştim. Gümrüğe takılmamıştı.
Ancak Newegg'in sistemi farklı olabilir.

Bende aynısını düşündüm ama bu aralar çok karıştı yurt dışından bir şeyler getirme işi insan korkuyor.

Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Bir arkadaş yakın bir zamanda 5 bin dolara yakın bir ekran kartı sipariş etmiş Newegg üzerinden. Detayları aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Bir arkadaş yakın bir zamanda 5 bin dolara yakın bir ekran kartı sipariş etmiş Newegg üzerinden. Detayları aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

Teşekkürler.

Türkiye'deki her işte olduğu gibi bu işte de tamamen şans faktörü devrede. Size denk gelen gümrük müşavirinin ruh haline göre ödeyeceğiniz miktar değişecek. Yukarıdaki konuyu okuduktan sonra bir de şu videoyu izleyin derim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'deki her işte olduğu gibi bu işte de tamamen şans faktörü devrede. Size denk gelen gümrük müşavirinin ruh haline göre ödeyeceğiniz miktar değişecek. Yukarıdaki konuyu okuduktan sonra bir de şu videoyu izleyin derim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarda Newegg veya Amazon'dan alındığında vergileri satın alırken ödediğimiz için sorun olmuyor yazmışlar. Ama sanırım getiren kargo firmasıda önemli.

Geri
Yukarı