Newegg Yanlış Ürün Gönderimi

emn5805

Hectopat
Daha fazla  
25/11/2018 tarihinde yani 2 hafta önce Lenovo Legion Y7000 oyun bilgisayarını sipariş etti, gümrükte hiç sorun olmadan bugün elime geldi fakat kargo kutusunu açtığımda ne göreyim, içinden Lenovo İdeapad 330 çıktı :( Chat kısmına bağlanıp soru soracaktım fakat chat kopup duruyor, sıram tekrar başa sarıyordu. Zar zor bir kez bağlanığ sorunu söyledim ve benden return yapmam söylendi. DHL den Pazartesi günü return yapacağım kargo ücretini karşıladılar, DHL 3 güne newegg e varır dedi. Ben şimdi sipariş ettiğim ürünü alamazsam paramı iade edecekler mecburen değil mi? Aklım almıyor nasıl böyle bir hata yaparlar birbiriyle alakası olmayan bilgisayarları karıştırırlar? Bilen arkadaşlarım sizden ricam ban yardım edin yol gösterin :(
Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:
Müşteri hizmetleri ile konuş. Merak etme hiçbir sıkıntı olmaz.
Müşteri hizmetleri ile konuştum, return yaptım DHL aracılığıyla. Pazartesi günü DHL ye vereceğim 3 gün içinde aldığınız yere gider dediler telefonda fakat, ben ürünü geri gönderdiğimde bana doğru olanı mı verecekler yoksa para iadesi mi yapacaklar bilmiyorum sizce nasıl bir durum olur?
Hocam Türkiye içinde başka siteden bulamadınız mı bir laptop?
Hocam 5870 TL ye almıştım GTX 1060 İ5 8300H ve birçok özellikler... Bu fiyata Türkiye içinden GTX 1050 bile zor bulunuyor.

Son düzenleme:
Müşteri hizmetleri ile konuştum, return yaptım DHL aracılığıyla. Pazartesi günü DHL ye vereceğim 3 gün içinde aldığınız yere gider dediler telefonda fakat, ben ürünü geri gönderdiğimde bana doğru olanı mı verecekler yoksa para iadesi mi yapacaklar bilmiyorum sizce nasıl bir durum olur?

Hocam 5870 TL ye almıştım GTX 1060 İ5 8300H ve birçok özellikler... Bu fiyata Türkiye içinden GTX 1050 bile zor bulunuyor.

Kara cumada 5900-6100 arası i7 8750u - 1060 lı laptop vardı hocam hiç mi takip etmediniz mi burayı ? :(

Hocam merhaba, Kargoyu nasıl gönderdiniz. sürec nasıl işliyor bilgi verebilirmisin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı