Newegg'den 100 Dolar üstünde alışveriş yapmak

Son Anka

Kilopat
Daha fazla  
Siteden 139 dolarlık bir ürün almayı düşünüyorum. Ancak 100 dolar üzeri bir ürün alacağım için bu sitede gümrükte sıkıntı olur mu olmaz mı bilmiyorum. Daha önce Newegg'den 100 dolardan yüksek fiyatta ürün alan arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok iyi olur. Ürünü çok beğendim çünkü ama Amazon üzerinden Türkiye ye teslimi yok ne yazık ki :( Tek şansım Newegg'den almak bu durumda :) Teşekkürler şimdiden :kalp:

Son düzenleme:
Ürün adı verseydin keşke ya da linki verebilirdin. 139 Dolar şansın varsa takılmaz. ama özel bir kargo ile gelirse (yani devlet kargosu ile gelmezse) takılma ihtimalı çok daha yüksek.

Yanlış bilgi.Newegg Türkiye'ye gönderiyor,hatta Türkçe desteği de var sitenin.Ben Newegg'ten geçen ay yaklaşık 200 Dolarlık bir ürün aldım.Tabiki gümrük ödedim.Ürünüm sorunsuz bir şekilde geldi.Zaten Newegg gümrük vergisini ve gönderim ücretini peşin alıyor.

International Shipping – Newegg Knowledge Base
1 sene öncesine kadar ülkemize gönderi yapılmıyordu yeni eklendi o yüzden evet doğru gönderim yapılıyor gümrük, vergi ve diğer taşıma ücretleri verilerek. Tabi yasalar çerçevesinde ürünlerde geçerli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı