Çözüldü NFS 2015 Açılışta Siyah Ekranda Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Mersin
Merhaba, Origin Access ile NFS 2015 indirdim. Yani oyun orijinal. Oyunu açıyorum fakat açılırken siyah ekranda kalıyor açılmıyor. 3 kere denedim, ilkinde logoları gösterdi daha sonra oyundan attı. 2. deneyişimde direkt siyah ekranda oyundan attı 3. deneyişimde de siyah ekranda kaldı ve açılmadı.
Repair yaparak dosya doğrulamasını denedim, eksik veya bozuk dosya yok.

Sistemim:
İşlemci: I5 3340
RAM: 6 GB
Ekran kartı: RX460
PSU: 400W
Diskler: 120 GB SSD 1 TB HDD.
İşletim sistemi: Windows 10 1909.

Donanımsal sorun olduğunu düşünmüyorum, sorun yaşadığım tek oyun bu. Herhangi bir dosya paylaşılması gerekiyorsa paylaşayım.

Process Monitor raporu: Logfile @MayCrasH bakabilir misin?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu Çözdüm Sorun başlı başına AMD'nin Hatası Ve ilgisizliği şu günden itibaren AMD benim için bitmiştir Oyun 2016 yapımı Radeon Software Sürümüm '20.11.1' iken oyun çalışmıyordu Çok kafa yordum denemedim şey kalmadı Ama en sonunda çözdüm verdiğim link den AMD Software 2017 sürümü olan ''17.12.1'' i indirin ve kurun Kurulm bittikten sonra veya bitmeye yakın hata verecektir (En azından bende öyle oldu) Kale almayın ve hata verdikden sonra çarpı simgesinden kapatın hemen sağ alt kısımda (TARİH SAAT ALANI) bu Alandan AMD nin driverine giriş yapın eğer tıklayınca açılırsa sorun çözülmüş demektir Kartım 7790 ama programda 7700 olarak gözüküyor Şu an için bi sıkıntı yaratmadı ETS 2 CS:GO gibi oyunları da denedim Problem Yok Herkese iyi Forumlar.
SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı