NFS 2015 kendi kendine gaz veriyor

M50

Hectopat
Herkese merhabalar. NFS 2015 indirdim oyuna girdim araba kendi kendine gaz ve frene basıyor. İnternette çözüm aradım ama herkes kol kullanarak düzeltiyor. Bende sadece klavye takılı ama kendi kendine gaz vermeye devam ediyor, var mı bunun çözümü?

Konsolda veya gamepad ile oynarsanız sorun çıkmaz klavye mouse ile de nadireb sorun çıkmaz.

Nadiren mi? Hadi konsolu geçtim. Ama zaten Criterion Games EA oyunlarını neredeyse her sistemde test ediyor. Eğer klavye ile oyunun arasında bağlantı sorunu olursa zaten piyasaya çıkmadan düzeltiliyor. Nadiren diye bir şey yok. Her klavye farklı şekilde üretilebilir. Ama hepsi aynı işlevi görüyor. Yani 4 seçenek var.
1-RAT
2-Klavyede o an bir sıkıntı olmuş olabilir.
3-Windows ile alakalı bir durum.
4-Oyun kontrol ayarları.
Virüsün işi gücü yok NFS'de araba sürecek? Altı üstü EA'nın saçmalıkların dolayı olan bir bug.

Biz virüs demedik bro. RAT dedik. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın.
Virüsün işi gücü yok NFS'de araba sürecek? Altı üstü EA'nın saçmalıkların dolayı olan bir bug.
EA sorunu olsa herkeste olmaz mı?
Gerçi RAT olsa idi Windows Defender BackDoor. Win32.RAT diye algılardı diye düşünüyorum, adam MetaSploit ile de girmiş olabilir.

Bro ben de bir aralar DarkComet RAT denemiştim. Başka bir bilgisayarımda denerken zaten Defender'in servisini bozuyor. Yani Defender'i iptal ediyor. Başka bir sorunu ise Defender bir daha çalışmıyor.

Sistemin yeterli 1660 Ti Ryzen 5 1600 işlemci B450M K anakartım var.

Klavyesi ile ilgili olabilir diye sordum, öyle ise yazılımı ile sorun giderelim diye.

Başka herhangi bir oyunda sorun yaşamıyorum.

Controller bölümüne gir tuşları değiştir.

Sence aklıma gelmedi mi?:D :D.

Çözümü arkadaş kendi yazmış zaten fakat ben de oyunu ilk aldığımda bu arkadaş gibi çok seviyordum. Dediğimi daha iyi anlamak için oyunu oynamanız veya kuruhsden izlemeniz gerek.

Zaman gösterecek beğenmezsem oynamam çözüm basit.

An bir sıkıntı olmuş ola.

Nadiren mi? Hadi konsolu geçtim. Ama zaten criterion Games EA oyunlarını neredeyse her sistemde test ediyor. Eğer klavye ile oyunun arasında bağlantı sorunu olursa zaten piyasaya çıkmadan düzeltiliyor. Nadiren diye bir şey yok. Her klavye farklı şekilde üretilebilir. Ama hepsi aynı işlevi görüyor. Yani 4 seçenek var.
1-Rat.
4-Oyun kontrol ayarları.

Biz virüs demedik bro. Rat dedik. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın.

Bro ben de bir aralar darkcomet rat denemiştim. Başka bir bilgisayarımda denerken zaten Defender'in servisini bozuyor. Yani Defender'i iptal ediyor. Başka bir sorunu ise Defender bir daha çalışmıyor.

Rat nedir bilmiyorum ama trollük durum olmadığını düşünüyorum. Yabancı forumlarda aynı sorunu yaşayanları gördüm. Birkaç çözümleri var ama bende iş yapmadı.

Nadiren mi? Hadi konsolu geçtim. Ama zaten criterion Games EA oyunlarını neredeyse her sistemde test ediyor. Eğer klavye ile oyunun arasında bağlantı sorunu olursa zaten piyasaya çıkmadan düzeltiliyor. Nadiren diye bir şey yok. Her klavye farklı şekilde üretilebilir. Ama hepsi aynı işlevi görüyor. Yani 4 seçenek var.
1-Rat.
4-Oyun kontrol ayarları.

Biz virüs demedik bro. Rat dedik. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın.

Bro bende bir aralar darkcomet rat denemiştim. Başka bir bilgisayarımda denerken zaten Defender'in servisini bozuyor. Yani Defender'i iptal ediyor. Başka bir sorunu ise Defender bir daha çalışmıyor.

Peki NFS 15'i Ghost'un yapmış olnası ve criterionun test etmemiş olması. Kaldı ki sorun EA ile ilgili olsa bile herkeste olmaz. Birinin oyununda olan EA kaynaklı sorun seninkinde olmayabilir.

Geri
Yukarı