NFS Carbon'da Araçlar Neden Hızlı Değil?

Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Nostalji olsun biraz. NFS Carbon'u yeni bitirdim, hayatımda ilk kez bitirdim. Elimde yoktu yıllarca, bir şekilde bulup kurdum ve tatmin edici bir deneyimdi. Undergroundlarla Most Wanted'i birleştirmişler adeta. Fakat aklıma bir şey takıldı. Ben Underground 2'se 390 km/h hızlara ulaşmıştım. Most Wanted'da da 396 km/h hız yapabilmiştim. Ama Carbon'da 300 km/h'ı bile zar zor gördüm. Bir de polis görevleri de yok sanki oyunda. Most Wanted'da şeyimiz ağlardı X6 polisleriyle mücadele ederken. Ayrıca BMW M3'ün de olmasını isterdim oyunda. Sadece oyunun başına 500 metre sürüyoruz M3'ü, sonra bir daha göremiyoruz veya ben bilmiyorum henüz.

EA neden satmaz bu oyunları, neden resmi satışa sunmaz anlamış değilim. Hadi kötüler neyse de, Underground, Most Wanted ve Carbon satışa çıksa birçok kişi alır. Remake'si gelecek galiba Most Wanted'in ama olsun, yıllardır kaçak göçek oynadık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Remake inşallah güzel bir şekilde gelir gelirse. Fiziklerde codemasters çalışsa grafiklerde criterion çalışsa oyun muhteşem olur eminim.
Ben en çok online tarafı için heyecanlıyım. Umarım kolay girilebilen arcade yarışlar olur onlinede. Açık dünyada boş gezmeyi sevmiyorum😄

Ben en çok Online tarafı için heyecanlıyım. Umarım kolay girilebilen arcade yarışlar olur Online'de. Açık dünyada boş gezmeyi sevmiyorum.😄

İlk defa Unbound'da Online girdim ve gerçekten eğlenceli geldi. Elimizde mükemmel bir MW remake olursa Online gerçekten eğlenceli olur.

Ayrıca Carbon'da Pro Street'te olduğu gibi bir hız sınırlayıcısı var diye biliyorum. Drafterlarla 345km/h görmüştüm.

İlk defa unboundda Online girdim ve gerçekten eğlenceli geldi. Elimizde mükemmel bir MW remake olursa Online gerçekten eğlenceli olur.

Ayrıca Carbon'da Pro Street'te olduğu gibi bir hız sınırlayıcısı var diye biliyorum. Drafterlarla 345km/h görmüştüm.
Unbound'u oynamadım ama mutlaka oynarım bir gün. Ben en çok Hot Pursuit Remastered'n onlinesini sevmiştim. Çok heyecanlı ve eğlenceliydi. Polisli yarışlar mükemmeldi. Hâlâ oynuyorum onu gerçi.

Carbonda çok yüksek hızlara gayet de çıkılıyor hocam. Hatta vitesi manuele alırsanız kesici de iptal oluyor daha yüksek devirlere kadar çıkabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı