NFS Heat indirimde ne kadara düşer?

RideisLife

Femtopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba ,konu başlıkta da olduğu gibi indirimler. Yeni bilgisayar aldım ve NFS Heat oynamak için can atarken fiyatının 500TL olması şok etti beni. Bu oyun indirime hiç giriyor mu yoksa böyle sabit mi? İndirimdeyken kaça düşüyor? (Bu soruları elbette önceden Google'da aradım ama alakasız reklamlar çıktı.)

Çok düşmez, 5-6 yıllık Need For Speed'leri bile fahiş fiyatlara satıyorlar. Steam üzerinden EA Play veya MS Store üzerinden GamePass Ultimate alabilirsin, Heat dahil 4-5 NFS oyununa erişimin olur.

Hangi yılda düşmüş? Siteye giremedim .🙁
Çok düşmez, 5-6 yıllık Need For Speed'leri bile fahiş fiyatlara satıyorlar. Steam üzerinden EA Play veya MS Store üzerinden GamePass Ultimate alabilirsin, Heat dahil 4-5 NFS oyununa erişimin olur.
😔
😔
😔
Çok düşmez, 5-6 yıllık Need for Speed'leri bile fahiş fiyatlara satıyorlar. Steam üzerinden EA Play veya MS Store üzerinden Game Pass Ultimate alabilirsin, Heat dahil 4-5 NFS oyununa erişimin olur.

😔
Çok düşmez, 5-6 yıllık Need for Speed'leri bile fahiş fiyatlara satıyorlar. Steam üzerinden EA Play veya ms Store üzerinden Game Pass Ultimate alabilirsin, heat dahil 4-5 NFS oyununa erişimin olur.

😔
Çok düşmez, 5-6 yıllık Need for Speed'leri bile fahiş fiyatlara satıyorlar. Steam üzerinden EA Play veya ms Store üzerinden Game Pass Ultimate alabilirsin, heat dahil 4-5 NFS oyununa erişimin olur.

😔
Yapma ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı