NFS Heat vs Forza Horizon 4

st0mh3l

Centipat
RAM
16 GB 3600 MHz
SSD veya HDD modeli
Kioxia 480 GB
Ekran kartı
ASUS Strix 960 2GB
İşlemci
i3 10105F
Şu anda Forza Horizon 4 66 TL. NFS Heat ise 100 TL. NFS Heat daha önce 25 TL'ye düştü fiyatı aynıyken, ben bu iki oyundan birini alacak durumdayım şu an. Aklım NFS'den yana modifiye seçenekleri yüksek diye fakat araştırdığımda Forza'yı daha çok övdüklerini gördüm. Sorum ise şu hangisini tercih etmeliyim ve NFS Heat ileride tekrar indirimle 25 TL'ye düşer mi?

Şu anda Forza Horizon 4 66 TL. NFS Heat ise 100 TL. NFS Heat daha önce 25 TL'ye düştü fiyatı aynıyken, ben bu iki oyundan birini alacak durumdayım şu an. Aklım NFS'den yana modifiye seçenekleri yüksek diye fakat araştırdığımda Forza'yı daha çok övdüklerini gördüm. Sorum ise şu hangisini tercih etmeliyim ve NFS Heat ileride tekrar indirimle 25 TL'ye düşer mi?
Hocam Forza iyidir bence onu alın.

2 oyunuda fazlasıyla oynadım NFS Heat kısa süreli bir oyun 30 saat sonunda oyuna giresiniz bile gelmez Forza her açıdan daha iyi hem sürüş hem grafik hem modifiye NFS Heat çok modifiye var sanmayın her araba modifiye edilmiyor GTR gibi banko arabalarda fazla modifiye seçeneği var sadece. Forza'yı rahat 100 saat oynarsınız araba delisi bir insansanız 200 saat bile gider şahsen ben araba hastası değilim ben bile 50 saat sıkılmadan oynadım arkadaşlarınız varsa daha da eğlenceli oluyor cevabım şu kısa süreli eğlence arıyorsanız NFS Heat uzun süreli eğlence arıyorsanız Forza NFS Heat oynarken eğlendim bazı yarış kurguları Forza'dan iyi ama Forza ile karşılaştırılabilecek bir oyun değil o yüzden 500 TL'den 25e düştü NFS zaten bedavada verildi. Forza'yı alın akın gidin ama NFS Heat 25 TL'ye tekrar düşebilir önümüzdeki indirimlerde 25 TL olunca alınabilir NFS Heat yoksa 100 TL etmez kesinlikle.

Senin ne istediğine bağlı, gerçeğe yakın sürüş dinamikleri mi senin için daha önemli yoksa eğlenceli yarışlar mı? Çünkü ben Forza yarışlarının eğlenceli olduğunu düşünmüyorum, Forza yarış oyunu bile değil benim gözümde araba sürme oyunu sadece, açık dünyada saatlerce araç sürmek hoşuna gidiyorsa Forza Horizon 4 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı