NFS Most Wanted oyun kaydetmiyor

the.tebriz

Kilopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
NFS Most Wanted eski oyun ama hala oynayanlardanım. Oyun son 4-5 gün içinde noldu bilmiyorum ama kaydetmiyor. Yeniden kurulumunu yaptım falan yine durum değişmiyor. Yeni oyuncu oluştur diyorum ama "Unable to save NAME" hatası alıyorum. Oyunun save dosyası belgelerimde vardı ve silip yeniden yazdım, hala düzelmedi. Bari yeni oyuncu oluşturaydı ama onu da yapamıyor. Acaba 1809 güncellemesi mi etkiledi bunu? Ne yapmalıyım?

Evet 1809 ile ilgili olabilir. Kariyeri belgelerime kaydediyor ve 1809'da belgelerle alakalı sıkıntı olduğunu okumuştum. İsterseniz önceki sürüme dönüp deneyebilirsiniz.
C diskini temizle yapmıştım kardeş, hem de sistem dosyalarını. 18 GB-lık bir alan açmıştı.
@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@Asım Demir
@MF
Evet 1809 ile ilgili olabilir. Kariyeri belgelerime kaydediyor ve 1809'da belgelerle alakalı sıkıntı olduğunu okumuştum. İsterseniz önceki sürüme dönüp deneyebilirsiniz.
Önceki sürüme geri dönemem değil mi?

Son düzenleme:
Windows 10'un yeni güncellemesinde kullanıcılar ''Belgelerim'' dosyasının içindekilerin silindiğini söylemiş. Bir kontrol edebilir misin.
Kontrol ettim dosyalar duruyordu. Hatta save dosyasını silip yeniden yazdım yine olmadı. Benim anlamadığım oyunu silip yeniden yazmama rağmen niye hala yeni kullanıcı açamıyor oyun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı