NFS MW "0xc00005" hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GT710
İşlemci
i5 m520
İnternette nfsmw için 8 GB'lık bir rework bulup indirdim her şey düzgün çalışıyordu ancak oyun içinde ben Ultra grafikleri sevmedim ve orta ayarlara düşürdüm. Oyun bir anda Speed exe durduruldu hatası verdi. Oyun Config'i üzerinden grafikleri ve dosya konumundan Speed exe dosyasını değiştirdim ancak bu sefer bu uygulama düzgün başlatılamadı 0xc00005 hatası verdi. Araştırdım ve sunduğu bütün Windows sürümü uyumluluklarını değiştirdim ancak oyun hiçbirinde açılmadı. Şu anda Windows 8.1Pro kullanıyorum oyunu silip yükledim aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım?

Oyun rework 3.0 değil rework 2.0 olmazsa onu yüklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette nfsmw için 8 GB'lık bir rework bulup indirdim her şey düzgün çalışıyordu ancak oyun içinde ben Ultra grafikleri sevmedim ve orta ayarlara düşürdüm. Oyun bir anda Speed exe durduruldu hatası verdi. Oyun Config'i üzerinden grafikleri ve dosya konumundan Speed exe dosyasını değiştirdim ancak bu sefer bu uygulama düzgün başlatılamadı 0xc00005 hatası verdi. Araştırdım ve sunduğu bütün Windows sürümü uyumluluklarını değiştirdim ancak oyun hiçbirinde açılmadı. Şu anda Windows 8.1Pro kullanıyorum oyunu silip yükledim aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım?

Oyun rework 3.0 değil rework 2.0 olmazsa onu yüklerim.
  • Yöntem #1: Uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
  • Yöntem #2: Windows Sorun Giderici’yi çalıştırın.
  • Yöntem #3: Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın.
  • Yöntem #4: Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleyin.
  • Yöntem #5: Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ni kontrol edin.
  • Yöntem #6: Hata veren uygulamayı silerek yeniden yükleyin.
  • Yöntem #7: Sistem Geri Yükleme aracını çalıştırın.

• yöntem #1: uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
  • yöntem #2: Windows sorun Giderici'yi çalıştırın.
  • yöntem #3: antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın.
  • yöntem #4: bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleyin.
  • yöntem #5: kayıt defteri düzenleyicisi'ni kontrol edin.
  • yöntem #6: hata veren uygulamayı silerek yeniden yükleyin.
  • yöntem #7: sistem geri yükleme aracını çalıştırın.

Yöntem1 denedim olmadı.
Yöntem 2 bana XP service pack 3'te çalışması gerektiğini söyledi öyle yaptım hata düzelmedi.
Yöntem3 sadece Defender var onu da devre dışı bırakayim mi ayrıca crackten dolayı hiçbir dosya algılanmadı veya karantinaya alınmadı dosya silinmedi.
Yöntem4 Win 8.1'in desteklediği en güncel sürücüler yüklü sürücü testi yaptım her şey tam.
Yöntem 5 nasıl yapacağımı açıklayabilir misiniz oyunun belgelerdeki Config dosyası üzerinden manuel olarak ayarları eskisi gibi yapmamdan bahsediyorsanız yaptım
Yöntem6 hata veren uygulama Speed exe dosyası 5-6 kere denedim olmadı en son oyunu komple silip yükledim yine olmadı belgeleri silersem oyun açılırken geri yüklenir mi belgeleri sileyim mi?
Yöntem 7 nedir anlayamadım açıklayabilir misiniz?

Yazdığım gibi yöntem 5 ve 7'yi açıklayabilir misiniz ayrıca oyunun belgeler dosyasını sileyim mi?

• Yöntem #1: Uygulamayı yönetici olarak çalıştırın.
  • Yöntem #2: Windows Sorun Giderici’yi çalıştırın.
  • Yöntem #3: Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın.
  • Yöntem #4: Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleyin.
  • Yöntem #5: Kayıt Defteri Düzenleyicisi’ni kontrol edin.
  • Yöntem #6: Hata veren uygulamayı silerek yeniden yükleyin.
  • Yöntem #7: Sistem Geri Yükleme aracını çalıştırın.
dediğim gib orjınal değil oyun bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı