NFS Underground 2 yarış gelmiyor

• Konuyu başlatan Vvss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 161

Vvss

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 gündür NFS Underground 2 oynuyorum ve araba garı yanıp sönmeye başladı. Hiçbir yarış gelmiyor. Ne yapacağım? Hiçbir şey anlamadım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    166,9 KB · Görüntüleme: 35
Orası işaretli yer araba galerisi oraya gidip sıfır araç alacaksın elindeki araç senin değil Rachel'ın, havalanından otobüsle gelme diye oraya bırakmışlar

Elinde Nissan 350z olacak başladığında direkt garaja gidiyorsun oradan herhangi bir araç alıyorsun daha sonra haritada yarışlar belirmeye başlıyor, GPS'i açık bırakmış da olabilirsin "C"ye basarak kapat

Elinde Nissan 350Z olacak başladığında direkt garaja gidiyorsun oradan herhangi bir araç alıyorsun daha sonra haritada yarışlar belirmeye başlıyor, GPS'i açık bırakmış da olabilirsin "C"ye basarak kapat

Takas et diyor takas ediyorum hiçbir şey olmuyor yine aynı

Takas et diyor takas ediyorum hiçbir şey olmuyor yine aynı

Şu an bende 2 tane araç var biri modifiyeli Hyundai biri 240SX ne yapacağım ya Nissan'ı takas et diyor ediyorum bir araçla olmuyor

Şimdi ilk yeşil bi arabayla başladın sonra araba galerisinden yeni bi araç aldın, sonra kendi garajın var haritada mor olan yer oraya gidiyorsun, sonra serbest dolaşma başlıyor zaten, sen tam olarak nerede takıldın onu anlamadım, görevleri de düşündüm böyle bi görev yoktu

Şimdi ilk yeşil bir arabayla başladın sonra araba galerisinden yeni bir araç aldın, sonra kendi garajın var haritada mor olan yer oraya gidiyorsun, sonra serbest dolaşma başlıyor zaten, sen tam olarak nerede takıldın onu anlamadım, görevleri de düşündüm böyle bir görev yoktu

En son SUV görevlerini yaptım 2 araç slotu geldi aracımı performand geliştirdim ondan sonra yarışlar gelmedi işte

Geri
Yukarı