NFS: World tarzında mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
Android

M e l i s s a

Hectopat
Eskiden NFS World vardı, kendi başımıza gezebilir, işaretli noktalarda, isteyen kişiler yarışa girebilirdi. Lobisi vardı. Yeterli kişi dolunca başlardı. Meydanda araçlarla oraya buraya çarpan, drift atanlar vs.. 🥲 çok özledim.

Neyse özetle, içinde araç kullanabilen, etrafı kendim gezebileceğim, sadece ve sadece yarış olmayan bir oyun arıyorum.

2013-2020 LoL oynadım ve bıraktım.
Dolayısıyla içinde iletişim de kurulabilen, mesaj da olur, anlık şart değil.

Bu dediklerim haricinde, Clash Royale merak ediyorum hep ancak o görselleri beni çok çok itiyor. Palyaçolara benzetiyorum çünkü onlara benziyor ve ben nefret ederim. Uzattım.

Gerçekten oyun açlığı çekiyorum 🙄
Etrafta gezilen, tercihen çok oyunculu, araba sürülen veya sürülmeyen... bilemiyorum çok uzak kaldığım için umarım ifade edebilmişimdir. (Pubg önermeyin lütfen sevmiyorum.)

Okuyanlara ve şimdiden yazacak olanlara teşekkür ederim 🖤

Açıklayıcı bir dil ile konu açtığınız için asıl biz teşekkür ederiz. Maalesef dediğiniz türden mobil oyun yok, 1 tane biliyorum ama o da saçma sapan kalitesiz. 100TL ücretinde çok mükemmel ve bir o kadar iyi hızda telefon isteyen bir araba oyunu biliyorum, Grid Autosport. Clash Royale kesinlikle tavsiye ederim oynayın. Ama gerçekten oyun oynayacam diyorsanız mobile kısmına yanaşmanızı pek önermem. Mobil platforma yüksek bütçeli ve tanınmış firmalar iyi bir oyun yapmaya el atsa neler çıkar neler :). Konsol ve bilgisayarınız varsa bence mobil oyunlara çok yönelmeyin.

Öncelikle teşekkür ederim, iki oyuna da baktım Grid, bildiğimiz yarış, kalitesi cidden güzel ancak evet ne yazik ki istediğim gibi değil..
Car Parking MP ise basit görünüyor ancak şans verebilirim.

Önereceğiniz farklı ve zevkli, bir şeyler yetiştirme olabilir, dizayn olabilir.. veya aklıma gelmiyor şuan kitlendim uykusuzluktan 😅

Mesela ben 2 sene önce sanırım SimCity idi galiba ismi, denemiştim ancak anlamamıştım bir şeyleri tamamlıyordum ama bir türlü devamı gelmiyordu. Rol play deniyor sanırım bu türe, benzer şeyler var mı önereceğiniz? 💫

Uzun yıllar oynarım derseniz Supercell'in Clash Royale ve Clash of Clans oyunlarında hesap kasılıp üst liglere çıkmaya çalışabilirsiniz. Ufak bir dipnot; Clash of Clans'da kasılmanız çok çok uzun sürecektir. Ben 7-8 yıldır oynuyorum hala hesabımı tamamlayamadım. Clash Royale kasılması daha kolay bir oyundur ama para basıp sizi yenen insanlar çok olacaktır orada.

Clash Royale merak ediyorum hep ancak o görselleri beni çok çok itiyor. Palyaçolara benzetiyorum çünkü onlara benziyor ve ben nefret ederim. Uzattım.

Hocam Clash Royale, Clash of clansa göre daha oynanması (bence) kolay bir oyun ancak başlarda kart seviyelerinin dengesizliğinden dolayı kaybetmeniz olası. LoL tarzında günlük girebileceğiniz bir oyun.(Eskiden bir arenaya çıkmak için kaç kupa kaybedip çıkardık ilk oyuncularından sayılırım) Oyunda bazıları deste yapmayı ağır kartları koyup oynamak zannediyor. Oyunun kendi içinde arada bir turnuvası oluyor jeton ve biraz altın kazanabiliyorsunuz. Diğer türlü etkinlik oluyor bazen ikili bazen tekli(ha bu arada arkadaşınız varsa ikili mod güzeldir ben kuzenimle oynuyorum)(kardeşimin hesabıyla oynuyorum kendiminkini kaybettim)
Telefona eğer yükleyebilirseniz GTA SA veya GTA Vice City yükleyebilirsiniz.(bunlar ücretli, temiz APK+data dosyası varsa bakıp deneyin.(açık dünya oyunları olarak)
Dan the man var 2D oyun hikayesi güzel.(platform oyunu)
Pokemon GO (powerbank ve internetinizin olması lazım bazen de sabır)
UNO! Var.(kart oyunları oynamayı seviyorsanız güzel bir oyundur)

(PUBG önermeyin lütfen sevmiyorum.)

PUBG Mobile, Mobile Lite bunlar hile hurdayla ne bileyim takımla kasılacak eski kafa oyun. Eğer yeni nesil hayatta kalma diyorsanız New state Mobile daha iyi. Hem optimizasyonu iyi hem de modları veya tekli ya takımlı oynama özelliği güzel(olurda başka türlü hayatta kalma oyunu oynarsanız diye)
PC üzerinde oyun arıyorsanız;
Mount and Blade Warband(kendine has grafikleri ve hikayesi ile kendinizi baştan aşağı tasarlayıp oyuna yön veriyorsunuz) bir tür rol yapma oyunu.(çok sistem istemez)(mod desteği de var)

Geri
Yukarı