NFSU2 Save Editor nasıl kullanılıyor?

Konu kapanabilir.
Geç kaldığım için özür dilerim.
Siz bence profile creator'ı indirin. Oradan tüm modifiyeleri açabilirsiniz ve yarışları da yapabilirsiniz.
Ama profile creator'ın career'a hiç bir şekilde etkisi yok.
Siz bence profile creator'ı indirin. Oradan tüm modifiyeleri açabilirsiniz ve yarışları da yapabilirsiniz.
Ama profile creator'ın career'a hiç bir şekilde etkisi yok.
save editor'de büyük ihtimalle eski sürümde kalmış. Siz iyisi mi profile creator kullanın.
@Can90
Zamanında az araştırma yapmadım.
Save editor NFSMW ve NFSC de işe yarıyor. İkisinde de biraz hileye başvurdum. Profile creator NFSU2 de işe yarıyor.

Son düzenleme:
Siz bence profile Creator'ı indirin. Oradan tüm modifiyeleri açabilirsiniz ve yarışları da yapabilirsiniz.
Ama profile Creator'ın Career'a hiçbir şekilde etkisi yok.

Save Editor'de büyük ihtimalle eski sürümde kalmış. Siz iyisi mi profile creator kullanın.
@Can90
Save editor nfsmw ve nfsc de işe yarıyor. İkisinde de biraz hileye başvurdum. Profile creator nfsu2 de işe yarıyor.

Profile Creator'ın Career'a etkisi yok derken anlamadım, dediğini kurdum çalıştırdım işe yarıyor bu ara da.
Siz bence profile Creator'ı indirin. Oradan tüm modifiyeleri açabilirsiniz ve yarışları da yapabilirsiniz.
Ama profile Creator'ın Career'a hiçbir şekilde etkisi yok.

Save Editor'de büyük ihtimalle eski sürümde kalmış. Siz iyisi mi profile creator kullanın.
@Can90
Save editor nfsmw ve nfsc de işe yarıyor. İkisinde de biraz hileye başvurdum. Profile creator nfsu2 de işe yarıyor.

Teşekkür ederim bu arada.

Profile Creator'ın Career'a etkisi yok derken anlamadım, dediğini kurdum çalıştırdım işe yarıyor bu ara da.

Teşekkür ederim bu arada.
Çözüm olarak işaretlersen iyi olur. İnternette çok fazla arayanlar ve bulamayanlar var. Lazım olur.
Kariyere etkisi yok derken sadece arabaların modifiyeleri ve parçaları açılıyor. Yani yarışları falan bitirtmiyor.
Çözüm olarak işaretlersen iyi olur. İnternette çok fazla arayanlar ve bulamayanlar var. Lazım olur.
Kariyere etkisi yok derken sadece arabaların modifiyeleri ve parçaları açılıyor. Yani yarışları falan bitirtmiyor.
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Bir keresinde NFS Vlted diye bir program indirmiştim. İçinden bazı ayarlarla oynayınca nitroyu sınırsız yaptım. Eğer isterseniz onu da göstereyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı