Nickname telif hakkı

Öyle bir şey yok hocam herhangi bir nickin patenti diye bir şey daha önce hiç duymadım ben şahsen.

Aynen öyle hocam bir de bu işin kuruma gidip para karşılığı alınması gerekiyor diye biliyorum.

Öyle bir şey yok hocam herhangi bir nickin patenti diye bir şey daha önce hiç duymadım ben şahsen.
Yani hocam birde yabancı site.

ben de aldım hocam sağolun. nüfus müdürlüğüne gidiyorum şimdi yola çıktım. mümkünse dava yememek için ismi yusuf olanlar e-devletten değiştirsin.

Bencede çünkü aşırı saçma bir şey ve bana kanıt olarak yabancı bir sitenin 2 dakika da alınan sertifikasını gösteriyorlar.

Resmi olarak bu siteden alınmış belge ile bir şey yapamazlar.

İsmin telifini almak için ismi marka tescili yaparak kendi üzerinize yasal olarak almanız gerekir. Bu da masraflı işler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nickten bahsettiğiniz YouTube'a yakın zamanda gelen "@nickname" gibi olan isim ise ilk önce kim aldıysa onundur. Örneğin youtube/@Mert yazınca sizin kanalınız çıkıyorsa YT üzerinde bu isim sizindir.

Yok reis o da değil benim kanalım mesela @Mert adam diyor ben bunu 6 yıldır kullanıyorum değiştir işlem uygulayacağım sonra da bana patent diye saçma bir yazı gönderiyor

Eki Görüntüle 1655638
ben de aldım hocam sağolun. nüfus müdürlüğüne gidiyorum şimdi yola çıktım. mümkünse dava yememek için ismi yusuf olanlar e-devletten değiştirsin.
Hocam bana da kazandığın paradan verirsin artık

Teşekkür ederim hocam

Evet hocam onun için boş verin takmayın. Kendi işinize devam edin.
Teşekkür ederim hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…