NieR: Automata hangi platform üzerinden alınmalı?

rintaro

Hectopat
Bildiğiniz gibi Steam Golden Week indirimleri başladı ve benim de uzun süredir almak istediğim NieR: Automata indirime girdi. Ama şöyle bir sorun var. Oyunun Steam versiyonu tam anlamıyla bozuk. PS4 portu olduğundan oyun düzgün bir şekilde port edilememiş ve Steam sürümünde sıkıntılı. Fakat yaklaşık olaral 1 ay önce NieR: Automata Xbox Game Pass'e geldi ve oradaki versiyon düzeltilmiş versiyon. Steam versiyonunda karşılaşılan sorunlar yok. Bu yüzden arada kaldım. Sizce 66 TL'ye alıp bozuk sürümde istediğim kadar oynamak mı yoksa 30 TL karşılığında sadece bir ay düzgün oynamak mı?

1 ay olması daha iyi. Nedenini spoilerlı yerde söyleyceğim çok büyük bir şey olmayabilir hikayenin içinden bir şey değil.
Oyunu ilk defa bitirdikten sonra hikaye gereği iki defa daha baştan başlamanız gerekiyor. Oyunun tamamen bitirebilmek için yeterince oynayacaksınız zaten çok. Game Pass'ten almanız daha iyi olacaktır.

1 ay olması daha iyi. Nedenini spoilerlı yerde söyleyceğim çok büyük bir şey olmayabilir hikayenin içinden bir şey değil.
Oyunu ilk defa bitirdikten sonra hikaye gereği iki defa daha baştan başlamanız gerekiyor. Oyunun tamamen bitirebilmek için yeterince oynayacaksınız zaten çok. Game Pass'ten almanız daha iyi olacaktır.
Maalesef haftada en fazla 5-6 saat oynayabilirim oyunu. Fazla vaktim yok. Bir oyuna başladım mı 2-3 ay sürüyor bitmesi. Spoilerli yerde belirttiğiniz gibi tekrar tekrar başlamam lazımsa Steam üzerinden alıp patchi beklemem daha mantıklı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Maalesef haftada en fazla 5-6 saat oynayabilirim oyunu. Fazla vaktim yok. Bir oyuna başladım mı 2-3 ay sürüyor bitmesi. Spoilerli yerde belirttiğiniz gibi tekrar tekrar başlamam lazımsa Steam üzerinden alıp patchi beklemem daha mantıklı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam ne demek.

Geri
Yukarı