NieR Automata™ Türkçe yama

U-Crew lisans kayıt oluşturucuyu indirip Kaspersky ile tarattığımda ''heur:trojan-spy.win32.spyeyes.gen" diye bir virüs buluyor. Programı mı virüs olarak görüyor yoksa gerçekten virüs mü bu? Bilgilendirirseniz sevinirim ona göre kuracağım programı.

Adamlar zaten translate olduğunu belirtmişler. N
False positive. Virü değil.

Şimdi baktım kaldırmışlar Game Pass'den zaten adamakıllı oyun kalmamıştı yeni çıkan Atomic Heart da tam bir balon

Gayet güzel oyun hocam. Nesini beğenmediniz? Mükemmel bir oyun değil ama ortalama üzeri bir oyun. Kötü tarafları az değil ama iyi yönleri daha fazla.

İdare edeceğiz artıkın .

Son düzenleme:

Şu iğrenç şeyi indirdiğime indireceğime bin pişman oldum.
1. Çeviri translate ile yapılmış ne dediğini anlamak için Japonca'sını dinliyorum o derece bozuk.
2. Metinin akışa geçtiği hikayenin anlatıldığı tüm yerlerde Türkçe karakterler kodlanmamış örneğin "/U015F" bu "ş" harfi, o kadar iğrenç bir durum ki hikayenin en can alıcı noktasında random atılmış bir şeyler yazıyor ama ne dendiği anlaşılmıyor. Bir saat metne bakıp deşifre etmeye çalışıyorsunuz.
3. Bazı yerlerde de çok garip metinler var birkaç tane makine bossunun ismi "İNGİLİZCE" idi bunun çeviri ile bir alakası olduğunu sanmıyorum sanırım kopyala yapıştır yaparken araya kaynamış.
4. İkinci sonu oynayışımda iyice iğrendim ve yamayı silmek istedim ama (uninstall) seçeneği yok, Steam'den dosya doğrulasanız dahi bir işe yaramıyor yapıştı kaldı. Oyunu silip baştan kurmanız lazım. Mevcut kayıtlarımı da etkilerse artık... Kulakları çınlatacağım gibi biraz.
Kısacası oyundan soğutacak bir yama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yamayı buradan görüp indirmiştim yine buraya gelip hem sinirimi atmak hem de sizleri uyarmak istedim.

66TL'lik oyunun çevirisine 25TL vereceğime oyunu oynamam daha iyi hahahhahah. Bu arada bedava olan çeviri translate, çeviri olarak da kötü. Tavsiyem screen translator programı kullanarak bitirmek veya oyunu oynayan ve çeviren YouTuber'dan 1 bölüm izleyip ardınan o bölümü oyunda oynamak. Böyle böyle hikayesini öğrenmiş olursunuz. Tabii İngilizceniz varsa çok zorlayacağını zannetmiyorum, benim İngilizcem mükemmel değil ama anlatınları anladım.

(He bu arada screen translator kullanınca translate yapmış olmuyor musun diyecek üstün zekalı insanlara da cevap vereyim. Orijinal metni gördüğün için çevirinin saçmalaması durumunda orijinal metne bakarak anlam çıkarabilirsin. Yani translate çevirideki gramer ve çeviri hatalarını görünce balkabağı gibi ortada kalmıyorsun.)

Son düzenleme:

25 TL'ye PC'deki tüm oyunlara yamamı kurarım zaten güncelleme alan bir oyun değil artık silmessin olur biter bitirene kadar.

İfadeler: DTB
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…