Giyim Nike Air Force 1 vs Nike Air Jordan 1 Low

Yusuf.008

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu iki ayakkabı arasında kaldım. Sizce hangisi daha uzun ömürlü ve rahatlık olarak falan daha iyi ve renk olarak daha iyi kombinlenir
1. Air Jordan 1 Low Erkek Ayakkabısı. Nike TR
2.https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_f4f368d023

Merhaba arkadaşlar bu iki ayakkabı arasında kaldım. Sizce hangisi daha uzun ömürlü ve rahatlık olarak falan daha iyi ve renk olarak daha iyi kombinlenir
1. Air Jordan 1 Low Erkek Ayakkabısı. Nike TR
2.https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_f4f368d023

Görünüş ve uzun ömürlülük önemli ikisini de denedim ikiside aynı taban hemen hemen ve aynı rahatlıkta.

Bu Jordan modelini denemedim ama 2-3 kere Air Force eskitmiştim rahatlık "eh" işte. İlginçtir çok popüler olmasına ve benim de almama rağmen rahatlık konusunda giydiğim ayakkabılar arasında çok geride kalıyor.

Takoz gibi yapıyorlar, rahat gelmeye başladığı vakitlerde de giyilmekten ağzı burnu yamulmuş oluyor.

Bu Jordan modelini denemedim ama 2-3 kere Air Force eskitmiştim rahatlık "eh" işte. İlginçtir çok popüler olmasına ve benim de almama rağmen rahatlık konusunda giydiğim ayakkabılar arasında çok geride kalıyor.

Takoz gibi yapıyorlar, rahat gelmeye başladığı vakitlerde de giyilmekten ağzı burnu yamulmuş oluyor.

Sizce hangisi mantıklı görünüş falan çok karar veremedim bu ikisi arasında iki modelde güzel

Sizce hangisi mantıklı görünüş falan çok karar veremedim bu ikisi arasında iki model de güzel.

Ben de beğendim iki modeli, sanırım daha fazla Air Force giydiğim için şansımı bu sefer Jordan'da denerdim.

Ama tercih senin, Air Force giymediysen daha önce alabilirsin, güzel ayakkabıdırlar. Yazın şortun altına Air Force daha iyi gider ama dar paça pantolon giyiyorsan ve ayak numaran da büyükse Air Force'lar zargana ayakkabısı gibi duruyor. Jordan daha ince olduğundan daha hoş duracaktır bu pantolonlarla.

Ben de beğendim iki modeli, sanırım daha fazla Air Force giydiğim için şansımı bu sefer Jordan'da denerdim.

Ama tercih senin, Air Force giymediysen daha önce alabilirsin, güzel ayakkabıdırlar. Yazın şortun altına Air Force daha iyi gider ama dar paça pantolon giyiyorsan ve ayak numaran da büyükse Air Force'lar zargana ayakkabısı gibi duruyor. Jordan daha ince olduğundan daha hoş duracaktır bu pantolonlarla.

Bol eşofman ve bol kargo jeans giyiyorum ve ayağım 44.5 numara zargana gibi gösterir mi?

Geri
Yukarı