Nike ayakabının orijinal olduğunu nasıl anlarız?

Rolex56

Hectopat
Daha fazla  
Nike Air Force 1 ayakabı aldım ve ürün orijinale benziyor fakat %60 ihtimale replika bir ayakabı sizce replika ayakabı mı, orijinal mi replikaysa giyilir mi?
Ben orijinal ile replikaları izledim ve orijinale çok yakın bir replika olabilir.

Ürün linki burada: Nike Air Force 1 -07 Sneaker 315122-111 Spor Ayakkabı - PttAVM.com

899'dan 329 inmiş bu kadar ucuz Nike mı olur derseniz olmaz ama ayakabı 2019 üretimi orijinal olucağanı sanmıyorum ama çok iyi ve kaliteli bir replika olabilir sizce replika kullanılır mı? Şu an evimde duruyor daha kullanmadım dışarıda sadece evde birkaç deneme yaptım ve rahatı iade etmeli miyim yoksa kullanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf eklerseniz daha net bir yorum yapabiliriz. Özellikle ayakkabının iç taban kısmını ve içinde ki tabanı söküp atarsanız net bir şey söyleyebiliriz. Üzülmeyin ama ayakkabı %90 ihtimal ile çakmadır. Piyasası 1500-1750 TL arası olan bir ayakkabıyı kimse 330 TL’ye satmaz.

Orijinal değil zaten. Bu fiyata orijinal anca ikinci el olarak yıpranmış bulursun. Fotoğraflar bile Nike sitesinden alınma, AF1'lerin çok fazla 1.kalite replikası var. Anlık giyerek değil de, uzun yürüyüş veya günlük kullanımda belli olur rahatlığı. İade olayı sana kalmış bir şey, ben bunu giyerim güzel diyorsan giyebilirsin. :D

Orijinal değil zaten. Bu fiyata orijinal anca ikinci el olarak yıpranmış bulursun. Fotoğraflar bile Nike sitesinden alınma, AF1'lerin çok fazla 1.kalite replikası var. Anlık giyerek değil de, uzun yürüyüş veya günlük kullanımda belli olur rahatlığı. İade olayı sana kalmış bir şey, ben bunu giyerim güzel diyorsan giyebilirsin. :D

Ev denememde ayakabi rahat ve faturası dahi var YouTube'dan arastırmamda orijinali ile kutusu ve kağıt bile aynı. Bu fiyata orijinal oluçagni vende sanmiyordum ama şu an bu fiyata orijinal bir ayaakabıda yok doğrusu.

Ev denememde ayakabi rahat ve faturası dahi var YouTube'dan arastırmamda orijinali ile kutusu ve kağıt bile aynı. Bu fiyata orijinal oluçagni vende sanmiyordum ama şu an bu fiyata orijinal bir ayaakabıda yok doğrusu.
Hocam 1.kalite replika zaten pazarda satılan AF1 ayakkabı gibi olmuyor. Elinizde 1500 TL'lik ayakkabı olsa bunu 320 TL'ye satar mıydınız? Bunu kendinize sorun zaten cevabı az çok belli. Dediğim gibi 1.kalite replikalar aşırı kalitesiz veya konforsuz ayakkabılar değil, ayağın rahat ediyorsa kullanabilirsin. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı