Nike Jordan Cp3 VII AE Nasıldır?

Bende Hyperfuse kullandım. Şuan Jordan RCVR kullanıyorum. Ama senin için ideal olmayabilir. Ben oyun kurucuyu pozisyonunda oynuyorum. Aldığın ürün gayet iyi bence.

Çekmezsin bence. Basketbol ürünleri çok pahalı zaten. O fiyata başka kaliteli bir ürün bulmak zor.

Çekmezsin bence. Basketbol ürünleri çok pahalı zaten. O fiyata başka kaliteli bir ürün bulmak zor.
Kesinlikle. barcin.com'da indirimler var. Ya bunu alacaktım yada sade, düz ve eski model Nike 2014 Hyperfuse alıcaktım. Bir şey daha sormak istiyorum. Bu ayakkabı hakkında bilgileri nereden bulabilirim acaba? Türkçe kaynak bulamadım.

Bence bir pivot için yanlış ayakkabı. Çünkü senin görev yerin pota altı ve ribaund almak. Yani takımdaki herkesten daha fazla zıplıyorsun, yere düştüğünde bileğinin burkulma ihtimali daha fazla. Bunun için bence bilekli bir ayakkabı almalısın.

Daha önce bileksiz ayakkabı da kullandım dediğinizi anlıyorum ama bu fiyata böyle bir ayakkabı bulmuşken kaçırmak istemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…