Nike'ın sitesinde bulunan ayakkabı tüm mağazalarda veya Türkiye'de mevcut mudur?

gekloc32

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Nike sitesi üzerinden bir ayakkabı beğendim ama yurt dışından gelmesini beklemek istemediğim için mağazadan almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir problem var, istediğim ayakkabı hangi mağazalarda var ya da Türkiye'de var mı? Bunları nasıl öğrenebilirim? Öyle bir seçenek göremedim çünkü, Nike'ın kendi sitesinde. Konuya hakim olan birisi yazabilirse çok sevinirim.

Arkadaşlar Nike sitesi üzerinden bir ayakkabı beğendim ama yurt dışından gelmesini beklemek istemediğim için mağazadan almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir problem var, istediğim ayakkabı hangi mağazalarda var ya da Türkiye'de var mı? Bunları nasıl öğrenebilirim? Öyle bir seçenek göremedim çünkü, Nike'ın kendi sitesinde. Konuya hakim olan birisi yazabilirse çok sevinirim.

Kendine en yakın Nike mağzasını öğrenmek için googlea Nike diye arat en yakınını ara ve ayakkabı modelinin adını sorup öğrenebilirsiniz.

Mağazalarda genelde çoğu modeller olmuyor. Mağazaya gidip sorabilir depoda stok varsa getirtebilir veya Nike'ın anlaşmalı olduğu ve satış yaptığı diğer mağazalara da bakabilirsiniz.

Olmuyor çünkü o modeller Hollanda'dan geliyor. Ben benim aldım Huarache modeli için gezip bakmıştım Nike mağzalarına, sadece basic siyah modeller vardı. O sitedekiler genelde yeni çıkmış ürünleri satıyor. Yani alacağın modelin hangi numarası sana uyuyor ona bakmak için gidebilirsin ama modelin kendisini bulman zor.

Ama Sneaks up mağazalarında bulabilme ihitmalin var, tabi o mağazaların takipçileri çok fazla bir model gelir gelmez hemen alıyorlar.

Geri
Yukarı