Nikon D90 vs Canon 600D

RİRA

Hectopat
Öncelikle bu işe yeni başladım. Merak saldım bir kamera almak istiyorum, hem gece hem de gündüz fotoğraf çekimleri yapacağım. Gece çekimleri genellikle gökyüzü olacak .[emoji4] [emoji4]

Nikon D90 ve Canon 600D düşündüğüm fakat cihazlar eski sanırım.

Lensler hakkında bilgim yok.

Yeni başlayanlara hangi model kameraları önerirsiniz sebebiyle birlikte yazarsanız çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony A6000 öneririm. Bahsettiğiniz cihazların İSO değerleri gece çekimleri için fazla elverişli değil. Ve sinematik çekimlerde Sony her zaman daha başarılıdır. Yanında gelen 16-50mm lens sizi fotoğraf sanatına daha da bağlar. İlerleyen zamanda alt segment cihaz alıp yolunuza devam edersiniz.

Sony A6000 öneririm. Bahsettiğiniz cihazların İSO değerleri gece çekimleri için fazla elverişli değil. Ve sinematik çekimlerde Sony her zaman daha başarılıdır. Yanında gelen 16-50mm lens sizi fotoğraf sanatına daha da bağlar. İlerleyen zamanda alt segment cihaz alıp yolunuza devam edersiniz.
Slow motion ve time lapse var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı