Ninja 250r vs Apache RTR 200

abdulkadir1312

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GİGABYTE B450M-K || TEAM FORCE 16GB RAM || AMD RYZEN 5 5600 || GİGABYTE RTX 4060 || GOODRAM 512GB SSD
Arkadaşlar, motosikletim Ninja 250r. Kız arkadaşımın arkadaşı altındaki 200CC naked motorla bana kafa tutuyor. Geçeceğimi biliyorum ama kaç boy fark atarım sizce?

Geçersin geçmesine de böyle gereksiz tehlikeli kendini arkadaşlarını ve hatta başka insanları riske atan hareketlerden uzak durun lütfen. Sizin yada yakınlarınızın keşke demesi kadar kötü bir şey yok hayatta.

Arkadaşlar, motosikletim ninja 250r. Kız arkadaşımın arkadaşı altındaki 200CC naked motorla bana kafa tutuyor. Geçeceğimi biliyorum ama kaç boy fark atarım sizce?

Çok iyi farkı koyarsında dikkat et düzgün bir yolda yap yapacaksan kaza yapma hem kendi güvenliğin için hem de kız arkadaşının güvenliği için trafik olmayan bir yerde yap.

Çok iyi farkı koyarsında dikkat et düzgün bir yolda yap yapacaksan kaza yapma hem kendi güvenliğin için hem de kız arkadaşının güvenliği için trafik olmayan bir yerde yap.

Haklısınız hocam yakınlarımızda çok geniş ve trafik olmayan bir yol var yarışırsam orada yarışmayı düşünüyorum. Tabii ki bütün önlemleri alarak.

Ve tabii ki arkama da birini almayı düşünmüyorum.

Haklısınız hocam yakınlarımızda çok geniş ve trafik olmayan bir yol var yarışırsam orada yarışmayı düşünüyorum. Tabii ki bütün önlemleri alarak.

En iyisini yaparsınız dizlik kask falan takmayı ihmal etmeyin hava durumuna önem verin sonuçta motor da her şey olabilir.

Geri
Yukarı