Nintendo DS/DS Lite ve 2DS Tercihi

xdfa

Kilopat
Daha önce hiç Nintendo kullanmadım ve ucuz bir model alıp, denemek istiyorum fakat hiç bilgim yok. Bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 2DS almanız daha mantıklı olur. Almak isterseniz 30-100$ arası kullanılmış ve sıfır 2DS ler var. 3DS ile arasındaki fark gözlüksüz 3Dsi olmaması.

ds kalın kasalı olan model taşıması kolay gözükmüyor kaba gelebilir
ds litte modeli fakat arıza durumunda yedek parça2 modelde de olanaklı değil.
dsi modeli öneririm mikrofon ve kamera ayrıca sd hafıza kartıda takılmakta
dsxl modeli daha büyük ekran farkı bulunmakta ds lerin ekranı bazen gözümüze küçükgelmektedir alışırsanız sorun olmuyor pek
3ds ekrandan çıkıyor gibi oluyor oynarken görüntüler güzel teknoloji r4 kartları pahalı olduğu için önermem pek
new 3ds şuan sıfırını türkiyede de bulabilirsiniz
2 ds ve new 2ds taşıma konusunda biraz boyutlarından kaynaklı tercihen kendim alacak olsam almam
new 2 ds kapaklı model daha sade fakat bu fiyatları verdiğimde nintendo swich almaya yaklaştığımı fark ettim
nintendo swich güzel fakat taşınabilir olarak büyük ve şarjı çabul bitiyor
nintendo swich litte daha ufak boyutlarda ama benim için eksi yanı ekranı küçük olması küçük ekranlı olduğu için şarj süreside ona göre uzun gitmektedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı