Nintendo Switch için SD kart önerisi

İndirim kovalayıp bu kartı kullanmanızı tavsiye ederim. En iyi hız degerleri bu kart da fiyatına gore. Kendim de OLED cihazim da bu SD kartını kullanıyorum. Samsung Evo Plus MB-MC256KA/TR Class 10 UHS-I U3 A2 V30 256 GB Micro SD Kart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Teşekkürler. Ben de yakın zamanda OLED cihaz aldım. SD kart araştırıyordum. Kullanan birinin önerisi çok önemliydi benim için. Konuyla alakasız kırık cihaz mı kullanıyorsunuz?

Sizce cihaz kırmak mantıklı mı Online bir şey oynamıyorum genelde solo ya da split screen oyunlar oynuyorum offline.
Online oynamıyorsanız kesinlikle mantıklı. 1 Oyuna vereceğin parayı çip işlemine veriyorsunuz bütün oyunlar sizde. Şu an Hogwarts Legacy indiriyorum mesela switchime. Oyun 14 ün de çııkıcak e-shopa ama ben şu an indiriyorum. Super Mario RPG oyununu ise şu an oynuyorum.

Online oynamıyorsanız kesinlikle mantıklı. 1 oyuna vereceğin parayı çip işlemine veriyorsunuz bütün oyunlar sizde. Şu an Hogwarts Legacy indiriyorum mesela Switch'ime. Oyun 14'ün de çııkacak e-shopa ama ben şu an indiriyorum. Super Mario RPG oyununu ise şu an oynuyorum.

Nereden yaptırdınız ve ücreti ne.

Geri
Yukarı